fbpx
marcindubiel

Marcin Dubiel

Zawodnik MMA Marcin Dubiel

Biogram

Marcin Dubiel - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcin Dubiel - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Marcin Dubiel

Marcin Dubiel to Polski Youtuber i osobowość mediów społecznościowych. Najbardziej znany jest z komediowych filmików i vlogów. Marcin za sprawą publikacji swoich filmików, uważany był za dość kontrowersyjną postać. Urodzony 24 października 1996 roku. Marcin ma trójkę młodszego rodzeństwa dwóch braci i siostrę. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Natalią „Natsu” Karczmarczyk, która stoczyła walkę na Fame MMA z byłą dziewczyną Marcina.

Marcin Dubiel – biografia

Marcin jest już tak zwanym „dinozaurem internetu”, ponieważ swoją przygodę z tą platformą zaczął bardzo wcześnie. Dubiel początkowy zajmował się występami u znanych twórców, a potem założył własny kanał, na którym zdobył dużą rzeszę fanów. W 2020 roku Marcin dołączył do popularnego projektu team X, polegał on na tym, że razem z grupą znajomych zamieszkał w wielkiej willi i nagrywał codzienne filmiki. Po odejściu z projektu rozpoczął indywidualną działalność i obecnie jest jednym z najbardziej wpływowych internetowych twórców.

Marcin Dubiel – kariera w MMA

Dubiel swoją przygodę z MMA rozpoczął już w 2020 roku, mogliśmy go wówczas oglądać w pojedynku z Kacprem Błońskim. Marcin ma za sobą już 3 walki w Fame MMA, w tym dwie wygrane i jedną porażkę. Mimo bardzo mocnego powiązania Marcina Dubiela z Fame MMA, zawodnik zdecydował się podjąć walkę w konkurencyjnej federacji, jaką jest High League. Podczas gali Fame MMA 15 zdecydował się na walkę no limit z Kacprem Błońskim. Na gali Fame MMA 16 zawalczył z Mateuszem Trombą, którego pokonał w zaledwie 45 sekund. Marcin ma na swoim koncie rekord 4-2.

Marcin Dubiel – rodzice

Rodzice Marcina Dubiela są aktualnie po rozwodzie, ale utrzymują przyjacielskie relacje. Mamę Marcina często możemy spotkać na jego kanale. Jeśli chodzi o ojca Marcina Dubiela, na ostatnim wywiadzie przyznał, że bardzo rzadko się widują i jest mu z tego powodu bardzo przykro, ponieważ zaniedbał tę relację.

Marcin Dubiel – salon kosmetyczny

Marcin Dubiel razem z Boxdelem postanowili otworzyć własny salon beauty w Warszawie. Obiekt nosi nazwę L’ARTE i znajduje się przy ulicy Poznańskiej 16/LU3. Jest to pierwsza tak duża inwestycja Marcina, która ruszyła w styczniu 2023 roku.

Marcin Dubiel - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Dubiel

Data urodzenia (ile ma lat?): 24 października 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Tychy

Marcin Dubiel - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Dubiel - Newsy