fbpx
soroko

Soroko

Zawodnik MMA Soroko

Biogram

Soroko - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Soroko - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adam Soroko

Urodził się w 1992 roku i pochodzi z Olsztyna. Soroko ma narzeczoną, z którą spodziewa się dziecka. Jest to zawodnik The War, i to właśnie za sprawą tej gali poznał go cały internet.

Adam Soroko – biografia

Niewiele wiemy o jego przeszłości, mężczyzna uczył się w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie. A potem został zamknięty w więzieniu na 10 lat. Najprawdopodobniej jego odsiadka dotyczyła handlu narkotykami, a na wolność wyszedł dopiero w 2021 roku. Zawodnik skradł show The War, za sprawą charakterystycznego zachowania na wywiadach i w klatce.

Adam Soroko – kariera w MMA

Jeśli chodzi o jego karierę w MMA swój debiut miał na gali The War 3, podczas której został zdyskwalifikowany za uderzenie już znokautowanego rywala w parterze. Mimo że doszedł do finału nie wygrał głównej nagrody. Zdobył jednak wielką sympatię widzów, którzy zorganizowali dla niego zbiórkę po przegranej walce. Kolejną walkę miał stoczyć ze Stiflerem, ale pojedynek finalnie nie odbył się ze względu na problemy zdrowotne. Obecnie Soroko ma wystąpić na gali Prime MMA Show.

Soroko - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: Walki uliczne

Pseudonim: Soroko

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Olsztyn

Soroko - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Soroko - Newsy