fbpx
Dariusz Kazmierczuk

Daro Lew

Zawodnik MMA Daro Lew

Biogram

Daro Lew - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Daro Lew - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Jest to zawodnik MMA, który ma już za sobą 11 stoczonych walk. Najwięcej stoczonych pojedynków Daro zaliczył w federacji PLMMA. Swoją karierę rozpoczął w wielku 39 lat, a jego pierwsze zawodowe starcie miało miejsce w 2013 roku.

Daro LEW – rekord

Jak widać w naszych statystkach Daro Lew posiada jedne z najsłabszych rekordów w Polsce. Zawodnik ten jednak nie przejmuje się liczbami i od lat pokazuje, że jego walki powodują olbrzymie zainteresowanie widzów. Daro Lew – Rekordy nie walczą :)

Dariusz Kaźmierczuk – biografia

Daro podczas swojej kariery miał okazję zmierzyć się z takimi osobami jak Szymon Kołecki oraz Adam Nieźwiedź. Dariusz ma na swoim koncie 2 wygrane walki i 9 porażek. Daro od paru lat prowadzi także swoje konto na platformie YouTube.

„Daro Lew” – kariera w MMA

Jeśli chodzi o walki „Daro Lew” ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, obie odniósł, jednak w walce z Dawidem Harasem. Dawid również jest znany ze swojego rozgrywania pojedynków, a jego rekord w klatce to 0-19. Dariusz obydwie walki z nim wygrał w 37 sekund. Na gali Fame MMA 7 zmierzył się z Marcinem Najmanem co zakończyło się porażką Kaźmierczuka. Obecnie stara się o pojedynek z Filipkiem.

Daro Lew – wzrost i waga

Jeśli chodzi o wzrost Daro Lwa wynosi on 177 cm, przy wadzę 83 kg. Jest to jego aktualna waga, która może zmieniać się w zależności od przygotowań do walki.

Daro Lew – piosenka łaaa tekst

Daro Lew często podczas konferencji wydaje swoje charakterystyczne dźwięki Lwa. Tym razem postanowił pójść o krok dalej i wydał nową piosenkę „Łaaa”, w której śpiewa o swojej drodze po wygraną. Cały utwór pojawił się na kanale EBE EBE, z którym Dariusz współpracuje.

Daro Lew - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Daro Lew

Data urodzenia (ile ma lat?): 1973.11.30

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Katowice, Polska

Daro Lew - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:15

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Daro Lew - Newsy