fbpx
Iga Kozińska

Iga Kozińska

Zawodnik MMA Iga Kozińska

Biogram

Iga Kozińska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Iga Kozińska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Iga Kozińska?

W świetle kamer i reflektorów disco polo, pośród rytmu i błysku fleszy, pojawiła się nowa gwiazda, która przyciąga uwagę fanów tego gatunku muzycznego. Iga Kozińska, modelka i studentka wychowania fizycznego, zdobywa popularność swoimi występami w teledyskach wykonawców disco polo. Jej charakterystyczna uroda i talent sprawiły, że stała się rozpoznawalną twarzą w show biznesie.

Iga Kozińska – Kariera

Ida Kozińska przyciągnęła uwagę fanów disco polo, pojawiając się w kilku teledyskach znanych wykonawców. Jej kariera nabrała tempa, gdy w 2022 roku pojawiła się w teledysku do piosenki „Dziewczyny” zespołu Menelaos. To wydarzenie stało się swoistym przełomem i przysporzyło jej licznych fanów.

Iga Kozińska – Wersow

Jej niesamowite podobieństwo do znanej influencerki, Wersow, zaskoczyło wielu internautów, którzy myśleli, że to sama sławna osobowość zdecydowała się spróbować sił jako teledyskowa modelka. Jednak to była Iga Kozińska, która swoją urodą i talentem przyciągnęła uwagę branży muzycznej i mediów społecznościowych.

Iga Kozińska – Teledyski

Oprócz udziału w teledysku „Dziewczyny,” Iga Kozińska pojawiła się także w klipach do utworów „Dwuznaczna sytuacja” i „Nie dzwoń do mnie mała,” co tylko zwiększyło jej rozpoznawalność w kręgach disco polo.

Iga Kozińska – Fame MMA REBORN

Modelka i studentka wychowania fizycznego nie ogranicza się tylko do wystąpień w teledyskach. Iga Kozińska również wzięła udział w jednym z odcinków programu „Goats,” który zyskał ogromną popularność wśród młodego pokolenia. Teraz jednak staje przed zupełnie nowym wyzwaniem – na gali Fame MMA REBORN zmierzy się z Weroniką Malinowską.

Iga Kozińska

Będziemy czekali z niecierpliwością na kolejne zaskakujące projekty tej utalentowanej modelki i studentki. Jej historia pokazuje, że talent i odwaga otwierają przed nią wiele drzwi w świecie rozrywki.

Iga Kozińska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kozińska

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Iga Kozińska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Iga Kozińska - Newsy