fbpx
pashabiceps

pashaBiceps

Zawodnik MMA pashaBiceps

Biogram

pashaBiceps - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

pashaBiceps - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

pashaBiceps – kim jest?

PashaBiceps, a dokładniej Jarosław Jarząbkowski urodził się 11 kwietnia 1988 w Nasielsku. Jest polskim zawodnikiem e-sportowym w grach serii Counter-Strike. W 2022 roku mogliśmy pierwszy raz zobaczyć go również w oktagonie High league. Jego nazwisko okazało się być tak znane, że jego walka była main eventem gali. Jarosław jest reprezentantem formacji, takich jak ESC Gaming, Universal Soldiers czy Virtus.pro.

Jarosław Jarząbkowski – biografia

Jego przygoda z e-sportem rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to grał w drużynach amatorskich. Już w 2011 roku wspólnie z ESC Gaming był ostatnim mistrzem świata w CS 1.6 na Intel Extreme Masters VI, a także wygrał World Cyber Games. Zwodnik mimo licznych wygranych w 2019 rozstał się ze swoją drużyną, a podczas całej przygody z e-sportem wygrał ponad 2 miliony złotych. Może pochwalić się również tym, że w swojej karierze wygrał 43 oficjalne turnieje. Kilkakrotnie był nawet wyróżniany jako jeden z najlepszych graczy roku.

pashaBiceps – kariera w MMA

Już w 2021 roku Jarosław podpisał kontrakt z federacją High League i mogliśmy dowiedzieć się o jednego pojedynku z Owcą WK. Okazało się, że większość stawia na niego w tym pojedynku, a zawodnik nie zawiódł swoich fanów i pokonał Owce przez TKO w drugiej rundzie. Aktualnie powraca do klatki HL, aby stoczyć kolejne starcie.

pashaBiceps - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: pashaBiceps

Data urodzenia (ile ma lat?): 11 kwietnia 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Nasielsko

pashaBiceps - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

pashaBiceps - Newsy