fbpx
Tomasz Chic

Tomasz Chic

Zawodnik MMA Tomasz Chic

Biogram

Tomasz Chic - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tomasz Chic - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tomasz Chic – kim jest?

Tomasz Chic, urodzony w 1983 roku, pochodzi z miasta Radom w województwie mazowieckim. Jego debiutancki pojedynek w MMA zakończył się przegraną, jednak po tym doświadczeniu Chic postanowił podjąć jeszcze większe wysiłki, aby udowodnić swoje umiejętności w tej formie walki. Przygotowuje się w dwóch klubach – Aligatores Fight Club i Azja Gym, co dowodzi jego determinacji i chęci rozwoju.

Tomasz Chic – Grupa Pruszkowska

W sieci można natrafić na informacje, które wiążą Tomasza Chica z Grupą Pruszkowską czyli znanym gangsterskim ugrupowaniem. Jednakże, prawdziwość tych plotek pozostaje niepotwierdzona, i może być trudna do zweryfikowania. Możemy jedynie spekulować na temat możliwych powiązań Chica z tym środowiskiem.

Tomasz Chic – YouTube

Chic zyskał sporą popularność w internecie dzięki swojemu kanałowi na YouTube o nazwie „Tomasz PRINCE CHIC”. Na kanale regularnie dzieli się nagraniami z życia codziennego, prezentuje swoją wysportowaną sylwetkę oraz odpowiada na komentarze i zaczepki ze strony internautów.

Tomasz Chic – MMA-VIP

Walka Tomasz Chic przyciągnęła szczególną uwagę. Na gali MMA-VIP 2 stanął twarzą w twarz z Krystianem Pudzianowskim, znanym jako Brat Pudziana. Niestety dla Chica, pojedynek zakończył się przegraną w pierwszej rundzie. Pudzianowski okazał się zbyt silnym rywalem, który skutecznie obalił Chic’a i zakończył walkę ciosami w parterze. Mimo porażki, Tomasz Chic nie poddaje się. Jego występ na gali MMA VIP 4 przyniósł mu spektakularne zwycięstwo. Pokonał Żuroma przez nokaut już w pierwszej rundzie, imponując swoimi umiejętnościami i siłą fizyczną.

Tomasz Chic - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Prince

Data urodzenia (ile ma lat?): 1983 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Radom, Polska

Tomasz Chic - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Chic - Newsy