fbpx

Wariat Radek

Zawodnik MMA Wariat Radek

Biogram

Wariat Radek - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Wariat Radek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Warjat Radek – kim jest?

Radosław Kapias, którego w internecie możemy znaleźć pod nazwą Warjat Radek, jest znanym polskim YouTuberem. Radek posiada duże doświadczenie w branży internetowej, jest prowadzącym i twórcą internetowego talk-show na YouTube o nazwie WARJAT RADEK SHOW. W programie przeprowadza wywiady oraz różne wyzwania z gwiazdami znanymi ze świata internetu i telewizji. Bardzo popularnym formatem na jego kanale było prowadzenie „gry w ciemno”.

Warjat Radek – biografia

Radek swoje media społecznościowe założył już bardzo dawno temu. W międzyczasie publikował tam filmiki z wywiadami oraz wydarzeniami w branży. Większość osób kojarzy go z projektu team X, w którym często się pzrewijał. Pod koniec czerwca 2021 roku zadebiutował ze swoim projektem muzycznym o nazwie „Djengi”. Do tej pory mogliśmy usłyszeć jego dwa Single o nazwie „Piniondze” oraz „Mielno”.

Warjat Radek – kariera w MMA

Radek został ogłoszony nowym zawodnikiem największe w Polsce gali typu freak fight. Razem ze swoim kolegą Patrykiem Woźniakiem, zadebiutuje na 15 odsłonie gali Fame. Zmierzą się oni z Neffati Brothers w kategorii 2 vs 2. Z pewnością będzie to ciekawe zestawienie, patrząc na to, że Radek nie jest związany ze sportem.

Wariat Radek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Wariat Radek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wariat Radek - Newsy