fbpx
Mandzio

Mandzio

Zawodnik MMA Mandzio

Biogram

Mandzio - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mandzio - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Łukasz Samoń– kim jest?

Łukasz Samoń urodził się 19 marca 1996 roku w Warszawie. Swój kanał na YouTube założył w 2012 roku. Swoją karierę w internecie rozpoczął od gry Minecraft. Mandzio na jednym ze swoich filmów otwarcie przyznaje, że długi czas borykał się z zaburzeniami odżywiania.

Łukasz Samoń – biografia

W młodości był obiektem żartów przez rówieśników, ze względu na swoją wagę. Ze względu na ciągłe docinki i żarty w jego kierunku postanowił się odizolować i zajadać smutki. Swoją karierę na YouTube rozpoczął sam, ale w styczniu 2018 roku razem z Kolegą Ignacym postanowili założyć kanał „mniej więcej”. Był to program, na którym mężczyźni testowali i rozpoznawali różne produkty. Kanał od początku bardzo prężnie się rozwijał, ale z czasem dodali informacje, że każdy z nich rozpoczyna solową karierę, a ich drogi się rozeszły. Mandzio zajął się streamami i zrobiło się o nim bardzo głośno po metamorfozie, jaką zrobił na czas swojej nieobecności.

Mandzio – kariera w MMA

Mandzio został ogłoszony na gali Fame MMA 16 nowym zawodnikiem federacji. Jeszcze nie znamy jego potencjalnego rywala, ale z pewnością będzie to ciekawe widowisko. Mandzio do tej pory nie stoczył jeszcze żadnej walki, przez co obecny rekord Łukasza to 0-0.

Mandzio - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Mandzio

Data urodzenia (ile ma lat?): 19 marca 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Mandzio - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mandzio - Newsy