fbpx
fame mma 15 typy

FAME MMA 15 – typy

Spis treści - FAME MMA 15 – typy

Gala tym razem odbędzie się wyjątkowo w piątek, a nie w sobotę. Gala odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Pojedynki dostarczą z całą pewnością wielu emocji. Już jutro odbędzie się FAME MMA 15. Typy na to widowisko znajdują się poniżej.

Nasze typy FAME MMA 15

Razem z całą redakcją usiedliśmy, aby przeanalizować szansę poszczególnych zawodników i zawodniczek przed galą. Na karcie walk pojawi się jeden pojedynek 2 na 2, a także Arkadiusz Tańcula postara się wygrać dwoma Muranami na raz. Nasze typy na FAME MMA 15.

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Aniela „Lil Masti” Bogusz

W pierwszej walce obu pań, wygrała Lil Masti. Publiczny konflikt postanowiły przenieść do klatki. Zmierzą się o pas mistrzowski Królowej Freak Fightów. Lil Masti jest o wiele mniej doświadczona, lecz jedna walka pozwoliła jej na wygranie pasa.

Nasz typ: zwycięstwo Lil Masti.

Marcin „XAYOO” Majkut vs. Mikołaj Konopskyy Tylko (K1)

W poprzednim pojedynku, Xayoo wygrał z Nitro, lecz nie był to wielki wyczyn. Nitro przegrał swoje wszystkie walki w federacjach freak fightowych. Pomimo tego, że walka odbędzie się w K1 gracz League of Legends, będzie to easy money.

Nasz typ: zwycięstwo XAYOO.

Rafał „Takefun” Górniak vs. Filip Zabielski (K1)

Kolejny szalony pojedynek w formule K1. Takefun nie dokończył swojego ostatniego pojedynku przez faul Hejtera. Walka zakończyła się już w 1 rundzie. Faworytem wydaje się bardziej doświadczony Filip Zabielski (1-1).

Nasz typ: zwycięstwo Filip Zabielski.

Mariusz „Sarius” Golling vs. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek

W tym przypadku, zapowiada się na kolejne easy money dla Wrzoska. Były mistrz KSW, bawi się w FAME doskonale. Sarius nie ma dużych szans z byłym zawodnikiem MMA. Będzie to pierwszy pojedynek w MMA dla rapera.

Nasz typ: zwycięstwo Polish Zombie.

Marcin Dubiel vs. Kacper „Crusher” Błoński

Rewanż pomiędzy dwoma zawodnikami odbędzie się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego. W pierwszym starciu górą był Kacper Błoński, który jeszcze nie przegrał w swoich pojedynkach dla FAME. Tym razem powinno być podobnie.

Nasz typ: zwycięstwo Kacper Błoński.

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Najpierw trzeba ubić starszego Murana, a potem młodego. W tym przypadku, nic nie może się stać i powinna to być łatwa zabawa dla Tańculi. W drugiej walce czeka młodszy Muran, który też powinien dostać baty od zawodnika z Krakowa. 

Nasz typ: zwycięstwo Arkadiusz Tańcula.

Mateusz Murański vs. Arkadiusz Tańcula

Arkadiusz Tańcula najpierw musi ubić jednego Murana, żeby zawalczyć z drugim Muranem. Pierwszy na drodze zawodnika z Krakowa będzie Jacek Murański. Potem powinno być z górki i na dokładkę Tańcula powinien rozbić Mateusza 

Nasz typ: zwycięstwo Arkadiusz Tańcula.

Jakub „Paramaxil” Frączek vs. Franciszek „Franio” Rusiecki

Pojedynek dwóch debiutantów. W tym pojedynku większe szansę powinien mieć Franio. Popularny streamer powinien poradzić sobie z muzykiem.

Nasz typ: zwycięstwo Franio.

Patryk Woźniak & Radosław „Warjat Radek” Kapias vs. Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers)

Neffati powinni wygrać z większymi zawodnikami. Woźniak i Kapias są więksi, lecz bardziej zwinni bracia powinni z łatwością wygrać z nimi podczas bitwy dwa na dwa w oktagonie.

Nasz typ: zwycięstwo Neffati Brothers.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!