fbpx
wojtekgola

Wojtek Gola

Zawodnik MMA Wojtek Gola

Biogram

Wojtek Gola - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wojtek Gola - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wojtek Gola – kim jest?

Gola urodził się w Poznaniu, a najbardziej emocjonują go sporty walki i podróże. Wojtek jest pracowity, łatwo nawiązuje kontakty i ma smykałkę do interesów. Na swoim Instagramie pokazuje, że jest właścicielem dwóch kotów rasy ocelot. Wojtek to przede wszystkim jeden z włodarzy Fame MMA, któremu zawdzięcza tak wielką popularność. Od zawsze interesował się sztukami walki i sportem jednak jako młody chłopak zachorował i musiał zrezygnować z treningów. Partnerką Goli jest Patrycja Izydorczyk.

Wojtek Gola – biografia

Jako chłopak był mistrzem Polski oraz Czech we freestyle’owej jeździe na nartach i snowboardzie. Gole mogliśmy poznać już w 2013 roku za sprawą programu Warsaw Shore. Po 9 sezonach programu zakończył współpracę z reality show, gdzie był jednym z bardziej lubianych uczestników.

Wojtek Gola – kariera w MMA

Jeśli chodzi o karierę Wojtka w MMA, podczas prowadzenia kanału na YouTube „wyzwani” Gola dostał zadanie, aby zawalczyć z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem. Walka odbyła się w październiku 2017 roku na gali Night of Champions w Poznaniu. Wojtek pokonał swojego przeciwnika jednogłośną decyzją sędziów. Ma na swoim koncie łącznie 4 walki. Dwie wygrane z Bonusem i Rafonixem oraz przegrane z Joelem Morrisem i Dawidem Malczyńskim. Jego rekord wynosi 2:2.

Wojtek Gola - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Gola

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Poznań

Wojtek Gola - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wojtek Gola - Newsy