fbpx
Liza od Frania

Liza

Zawodnik MMA Liza

Biogram

Liza - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Liza - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Liza od Frania – kim jest?

Elizabeth Anorue urodziła się 24 stycznia 2000 roku. Jak wiemy Liza jest Ukrainką, a jej tata pochodzi z Nigerii. Okazuje się, że Elizabeth jest popularna za granicą, jednak w Polsce nikt wcześniej o niej nie słyszał. Swoją popularność zawdzięcza Franiowi, który wypromował ją na swoich transmisjach live, które prowadzi na platformie Twitch. Dziewczyna jest blogerką, TikTokerką i modelką, a w internecie możemy spotkać ją pod nazwą llleasy. 

Elizabeth Anorue – Franio

Liza swoją popularność w Polsce zawdzięcza Franiowi, o czym często wspomina podczas wywiadów. Na jednym ze streamów doszło do kłótni pomiędzy Lizą, a Franiem, co zakończyło się rozpadem tego zdobywającego niebywałe wyświetlenia duetu. Kłótnia między Lizą a Franiem była najprawdopodobniej spowodowana nową znajomą Elizabeth, którą okazała się Fagata. 

Liza – Fame MMA

Liza została ogłoszona nową zawodniczką federacji Fame MMA. Decyzja federacji wywołała dużo emocji i nikt nie spodziewał się takiej decyzji. Zawodniczka jest debiutantką, która wcześniej nie walczyła w innej federacji.

Liza od Frania – Instagram

Mimo że Liza jest jeszcze na samym początku swojej kariery, zdołała już zrobić duże zamieszanie na polskiej scenie internetowej i jesteśmy bardzo ciekawi czy podobnie będzie na tej sportowej. Na swoim Instagramie zgromadziła dużą rzeszę fanów, którzy bacznie obserwują jej każdy ruch.

Liza od Frania – Twitch

Liza od Frania to jedna z większych internetowych osobowości w Polsce. Jej streamy z Franiem na Twitchu przyciągnęły uwagę dużej liczby fanów, którzy podziwiali jej otwartość i obycie z kamerą. Liza od Frania zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze internetowej i otworzyła swój kanał na platformie streamingowej Twitch. Tam prowadzi regularne transmisje, podczas których rozmawia z widzami i pokazuje codzienne sytuacje ze swojego życia. Dzięki swojemu talentowi do prowadzenia rozmów Liza od Frania zyskała na Twitchu dużą popularność

Liza od Frania – walka

Poza swoją pracą w Internecie, Liza od Frania ma wziąć udział w jednej z największych freak fightowych federacji w Polsce czyli Fame MMA. Zawodniczka została ogłoszona już podczas konferencji przed galą Fame MMA 15 i od tamtego czasu wytrwale przygotowuje się do pojedynku.

Liza - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: llleasy

Data urodzenia (ile ma lat?): 24 stycznia 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ukraina

Liza - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Liza - Newsy