fbpx
Wyniki wszystkich walk FAME 15

Wyniki wszystkich walk FAME 15

Spis treści - Wyniki wszystkich walk FAME 15

Prezentujemy oficjalne wyniki wszystkich walk na Fame MMA 15. Była to jedna z bardziej ciekawych gal, w której mogliśmy zobaczyć znane nazwiska ze świata influencerów. Poniżej prezentujemy dokładne wyniki i oficjalne werdykty sędziowskie.

Jakie walki odbyły się podczas FAME MMA 15?

Na 15 odsłonę gali federacji Fame MMA zaplanowała aż 10 emocjonujących starć, w różnych formułach. Mogliśmy zobaczyć rewanże zawodników i ciekawe zestawienia, jeśli chodzi o konflikty. Poniżej przedstawiamy ich pełną listę:

  • Marta „Linki master” Linkiewicz – Aniela Lil Mastii Bogusz (MMA – Main Event gali).
  • Marcin „Xayoo” Majkut – Mikołaj „Konopskyy” Tylko (K1 – Co-main Event).
  • Mariusz „Sarius” Golling – Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (Boks).
  • Marcin „Dubiel” Dubiel – Kacper „Crusher” Blonsky (Rzymska Klatka – bez limitu czasowego).
  • Mateusz „Murań” Murański – Arkadiusz „Tańcula” Tańcula (MMA, Oktagon 3×3).
  • Jacek „Murań” Murański – Arkadiusz Tańcula / Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak (Klatka rzymska, łokcie, MMA).
  • Franciszek „Franio” Rusiecki – Jakub „Paramaxil” Frączek (K1).
  • Rafał „Takefun” Górniak – Filip „Zabielski” Zabielski (K1).
  • Patryk „Woźniak” Woźniak & Radosław „Warjat Radek” Kapias – Jamil & Jamel „Neffati Brothers” (walka Dwóch na dwóch).

Włodarzami federacji tej osłony gali niezmiennie są Boxdel oraz Wojtek Gola. Wśród ich partnerów biznesowych możemy znaleźć także Rafała Pasternaka i Krzysztofa Rozparę.

Marta „Linki master” Linkiewicz vs. Aniela „Lil Mastii” Bogusz – wynik walki na FAME 15

Pojedynek tych dwóch rozpoznawalnych kobiet to idealne zwieńczenie całej gali i pokazanie jak można przejść drogę od pato influencera do prawdziwego zawodnika.

Wynik Walki Lil Mastii – Linkiewicz: wygrała Lil Masti za sprawą decyzji sędziów.

Główna walka była najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem podczas całej gali. Każdy z niecierpliwością czekał na rewanż dwóch królowych freak fight i z pewnością się nie zawiódł. Walka była dynamiczna, a dziewczyny pokazały naprawdę duże serce do walki. Finalnie Lil Masti wypunktowała i wymęczyła swoją rywalkę, wygrywając pojedynek.

Marcin „Xayoo” Majkut vs. Mikołaj „Konopskyy” Tylko – wynik walki na FAME 15.

Był to co-main event gali, w którym znacznym faworytem kibiców był Xayoo.

Wynik walki Konoskopy – Xayoo: wygrana Xayoo przez nokaut w pierwszej rundzie.

Konopski chyba zaskoczył wszystkich podczas tej walki. Nikt nie spodziewał się, że młody chłopak będzie dominował w pierwszej rundzie. Xayoo obudził się na koniec i wypunktował swojego zawodnika, wygrywając tą walkę.

Mariusz „Sarius” Golling vs. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – wynik walki na FAME 15

Kolejnym bardzo ciekawym było starcie Sariusa z Polish Zombie. Zawodnicy zmierzyli się w boksie.

Wynik walki Sarius – Polish Zombie: wygrana Wrzoska przez jednogłośną decyzję sędziów.

Walka była bardzo emocjonująca i na wysokim poziomie. Sarius mimo lepszych warunków fizycznych nie poradził sobie z byłym mistrzem KSW. Wrzosek mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami i wypunktował rywala w walce.

Marcin „Dubiel” Dubiel vs. Kacper „Crusher” Blonsky – wynik walki na FAME 15

Błoński to zawodnik, który nie przegrał żadnej ze stoczonych walk. Już raz stoczył walkę z Marcinem Dubielem, w której okazał się górą, mimo że walka była bardzo wyrównana.

Wynik walki Dubiel – Błoński: wygrana Dubiela przez niezdolność Błońskiego do walki.

Zawodnicy już przed starciem pokazali, że mają wobec siebie dużo złej krwi. Walka odbywała się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego. Kolejny raz Błoński pokazał swoje umiejętności w sportach walki ale tym razem to nie wystarczyło. Marcin wygrał walkę a Kacper został wyniesiony na noszach przez medyków. Cała walka trwała prawie 18 minut.

Mateusz „Murań” Murański vs. Arkadiusz „Tańcula” Tańcula – wynik walki na FAME 15

To starcie było kolejną walką rewanżową na tej gali. Wszystkich ciekawił przebieg walki, a według bukmacherów szanse były wyrównane.

Wynik walki Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula wygrana przez duszenie.

Cała walka była bardzo wyrównana. Wszyscy chcieli, żeby Arek wyszedł do drugiej walki i zostawił trochę sił na walkę ze Starym Muranem. Finalnie walka odbyła się na korzyść Arkadiusza Tańculi, a Mateusz poinformował nas, że ich następny pojedynek odjędzie się w rzymskiej klatce. Wszyscy byli zadowoleni, że Tańcula wyjdzie do Starego Murana.

Jacek „Murań” Murański vs. Arkadiusz Tańcula – wynik walki na FAME 15

Ta walka była jedną wielką niewiadomą, wszystko zależało od tego, jak potoczy się starcie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Wiadome było jednak, że w klatce zobaczymy Jacka Murańskiego, czyli jednego z bardziej kontrowersyjnych postaci w federacji Fame.

Wynik walki Jacek Murański – Tańcula: wygrana Tańculi przez decyzję sędziów

Tym razem walka w rzymskiej klatce, gdzie dozwolone było używanie łokci. Chyba nikt nie spodziewał się, że zawodnicy po tylu ciosach nadal będą zdolni do walki. Finalnie Tańcula obił Starego Murana i zapewnił sobie podwójne zwycięztwo z rodziną Murańskich. Do walki Jacka z Szalonym Reporterem nie doszło ze względu na decyzje włodarzy federacji.

Franciszek „Franio” Rusiecki vs. Jakub „Paramaxil” Frączek – wynik walki na FAME MMA 15

Franio to zawodnik, który czuje dużą nienawiść do swojego przeciwnika, co może przełożyć się na jego wygraną w oktagonie.

Wynik walki Franio – Paramaxil: wygrana Frania przez jednogłośną decyzję sędziów.

Początki walki były bardzo dynamiczne a Paramaxil wjechał we Frania. Widać, że K1 to formuła, w której Franio czuje się dobrze, a ciosy jego ważyły naprawdę dużo. Finalnie znokautował swojego rywala i wygrał walkę już w 1 rundzie.

Rafał „Takefun” Górniak vs. Filip „Zabielski” Zabielski – wynik walki na FAME MMA 15

Walka Rafała z Filipem to wyczekiwane starcie, które odbędzie się w formule K1. Take fun na wywiadach mówił, że w ciągu tygodnia robi więcej treningów, niż Zabielski, czy jednak przełożyło się to na wynik walki?

Wynik walki Take fun – Zabielski: wygrana Zabielskiego przez decyzję sędziów.

Walka odbyła się w K1, a zawodnicy pokazali dużo umiejętności. W klatce było widać jednak większe doświadczenie Zabielskiego co poskutkowało jego zwycięstwem w tej walce. Takefun mimo przegranej, w ostatniej rundzie zadał mocne ciosy w stronę Zabielskiego, lecz nie wpłynęło to na decyzję sędziów.

Patryk „Woźniak” Woźniak & Radosław „Warjat Radek” Kapias vs. Jamil & Jamel „Neffati Brothers”– wynik walki na FAME MMA 15

Jest to walka w federacji Fame, gdzie będziemy mogli zobaczyć starcie 2×2. Zawodnicy mają stoczą walkę, w której tylko jedna para wyjdzie z oktagonu zwycięsko. Mamy nadzieje, że będzie to ciekawe widowisko.

Wynik walki Woźniak i Warjat Radek – Neffati Brothers: wygrana Neffati Brothers przez niezdolność przeciwników do walki.

Walka była starciem naprawdę zaciętym. Bracia Neffati pokazali dużo umiejętności, których niestety zabrakło drugiej ze stron. W pierwszej rundzie Warjat Radek został znokautowany przez jednego z braci. Druga runda rostrzygnęła się między Patrykiem Woźniakiem a Jamelem. Finalnie walka skończyła się na korzyść Neffati Brothers za sprawą duszenia zza pleców – MataLeo.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!