fbpx
michalcichymma

Michał Cichy

Zawodnik MMA Michał Cichy

Biogram

Michał Cichy - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Cichy - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał Cichy – kim jest?

Michał Cichy to zawodnik, który długi czas związany był z federacją Prime Show MMA. Jest również dziennikarzem sportowym i reporterem znanego portalu mma.pl. Większej widowni dał się poznać jako komentator i konferansjer w Prime MMA i The War. Zawodnik pochodzi z Buska-Zdroju i obecnie ma 32 lata. Jeśli chodzi o życie uczuciowe Michała, ze swoją partnerką jest już ponad 9 lat, a w czerwcu 2022 roku obchodzili 4 rocznice ślubu. Cichy ma dwójkę dzieci, syna i córkę, a aktualnie spodziewa się trzeciego dziecka. Jak sam twierdzi zawsze marzył o dużej rodzinie. 

Michał Cichy – biografia

W 2014 roku ukończył studia  na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Michał jest ministrem politologii, a jego specjalizacja to marketing polityczny. Cichy działa również na platformie YouTube, gdzie swoje konto założył w 2021 roku. Wywiady i filmy z jego udziałem możemy znaleźć również na portalu mma.pl 

Michał Cichy – kariera w MMA

Jeśli chodzi o przygodę Michała w MMA, w 2022 roku odbyła się jego debiutancka walka. Zawodnik Prime zawalczył z Adrianem Ciosem, którego pokonał. Cichy wygrał pojedynek za sprawą jednogłośnej decyzji sędziów, a jego aktualny rekord to 1-0. Michał aktualnie zmienił federację i będziemy mieli okazję zobaczyć go na gali High League 6. Zawodnik ma zmierzyć się z Szalonym Reporterem, którego nie darzy zbyt dużą sympatią.

Michał Cichy - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Cichy

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Otwock

Michał Cichy - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Cichy - Newsy