fbpx
rogeiro20

Roger Salla

Zawodnik MMA Roger Salla

Biogram

Roger Salla - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Roger Salla - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Roger Salla – kim jest?

Roger Salla to Polak, który urodził się 9 czerwca 1993 roku. Jego rodzice są milionerami i zapewnili swojemu synowi dobry start w życiu. Ojciec Rogera, czyli Marek Salla, jest znanym właścicielem firmy zajmującym się e-commerce. Nazwisko Rogera brzmi dość obco, a wszystko ze względu na to, że jego ojciec pochodzi z Niemiec. Roger urodził się w Warszawie i tam spędził okres wczesnego dzieciństwa. Jako nastolatek, razem z rodzicami przeniósł się do Niemiec, gdzie rozwijał swoją pasję do sportu. Aktualnie jest w związku z popularną modelką Karoliną Pisarek. 

Roger Salla – biografia

W latach młodości Roger był bardzo zainteresowany sportem. Jego ciężka praca i zaangażowanie pozwoliły mu dostać się do ligi młodzieżowej w Niemczech, a następnie w Warszawie. Aktywnie grał w Niemieckich klubach takich jak VfL Obereisesheim, SV Leingarten czy TSG 1899 Hoffenheim. Po powrocie z Niemiec, dostał się do Polonii Warszawa. Aktualnie jest wiceprezesem ds. finansów w firmie, która zajmuje się świadczeniem usług finansowych. Roger bardzo prężnie udziela się w social mediach, wspólnie ze swoją partnerką. Często możemy zobaczyć go również na platformie YouTube, ze względu na przyjaźń z Marcinem Dubielem.

Roger Salla – kariera w MMA

Roger został ogłoszony nową gwiazdą federacji High League. Mimo, że nie ma na swoim koncie, żadnej wcześniejszej walki, w młodości był sportowcem i aktualnie razem ze swoją żoną uczęszcza na treningi. Zmierzy się na gali High League 6 z Mateuszem „Haribo” Gąsiewskim.

Roger Salla - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Roger

Data urodzenia (ile ma lat?): 9 czerwca 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Roger Salla - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Roger Salla - Newsy