fbpx
marcin.najman

Marcin Najman

Zawodnik MMA Marcin Najman

Biogram

Marcin Najman - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcin Najman - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Marcin Najman – kim jest?

Marcin Najman urodził się 13 marca 1979 roku w Częstochowie. Jest on polskim pięściarzem i kick-bokserem. Zawodnik występuje na galach typu freak fight w formule MMA. Jest on dwukrotnym mistrzem świata Polski juniorów w kick-boxingu. Po swoich trzech porażkach w boskie odnotował 12 wygranych pojedynków z rzędu.

Marcin Najman – biografia

Zawodnik w wieku 9 lat rozpoczął treningi karate. W liceum trenował kick-boxing. Od swoich młodych lat interesował się boksem. Ze względu na brak odpowiednich warunków do trenowania, pięściarstwo rozpoczął znacznie później. W boksie zawodowym zadebiutował już w 2001 roku, przegrywając z Peterem Simko. W grudniu 2014 roku powrócił do walk w formule MMA. 21 listopada 2020 roku stoczył pojedynek z Kasjuszem Życińskim w boksie na Fame MMA 8. Marcin został zdyskwalifikowany ze względu na celowe sprowadzenie przeciwnika do parteru oraz kopnięcia.

Marcin Najman – kariera w MMA

W 2009 roku Najman podpisał kontrakt z federacją KSW. Z powodu jego kontuzji debiut w klatce Marcina musiał zostać przeniesiony o kilka miesięcy. Najman przegrał swoją pierwszą walkę w tej federacji z Mariuszem Pudzianowskim już w 43 sekundzie walki. W 2010 roku przegrał swoją drugą walkę w MMA z Przemysławem Saletą.

Marcin Najman – żona

Zawodnik jest od 2013 roku jest w związku małżeńskim. Żona Marcina Najmana to Julita Najman (urodzona w 1988 roku). Para ma córkę.

Marcin Najman – wzrost i waga

Najman ma 183 cm wzrostu. Jest to zawodnik wagi ciężkiej. Zawodnik waży między 100 a 120 kg, w zależności od przygotowań.

Marcin Najman - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: Kickboxing, Boxing

Pseudonim: El Testosteron

Data urodzenia (ile ma lat?): 13 marca 1979 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Częstochowa

Marcin Najman - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:15

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Najman - Newsy