fbpx
robert_karas

Robert Karaś

Zawodnik MMA Robert Karaś

Biogram

Robert Karaś - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Robert Karaś - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Robert Karaś – kim jest?

Robert to polski triathlonista, który urodził się 30 listopada 1988 roku. Jest rekordzistą Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku. Jeśli chodzi o życie uczuciowe Karasia był żonaty z Natalią Ćwik. Obecnie jest w związku z Agnieszka Włodarczyk, a w 2021 roku przyszedł na świat jego syn o imieniu Milan.

Robert Karaś – biografia

W 2021 roku zdobył tytuł Mistrza i rekordzisty świata w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana i pobił go o 4 godziny i 41 minut. W tym roku również startował w zawodach, niestety przez problemy zdrowotne musiał zrezygnować, mimo znacznej przewagi nad swoimi rywalami.

Robert Karaś – kariera w MMA

Swoją karierę związaną ze sztukami walki rozpoczął stosunkowo niedawno. W 2022 roku został ogłoszony nowym nabytkiem federacji Fame MMA. Miał zmierzyć się z Adamem Josefem. Niestety tuż przed walką poinformował swoich widzów, że ze względu na uraz kręgów szyjnych nie może wystąpić na gali i wypada z karty walk. Na ostatniej gali Fame MMA 16 został ogłoszony jego pojedynek z raperem Filipkiem. Obecny rekord zawodnika to 0-0.

Robert Karaś - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Karaś

Data urodzenia (ile ma lat?): 30 listopada 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Robert Karaś - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Robert Karaś - Newsy