fbpx
paulina.hornik

Paulina Hornik

Zawodnik MMA Paulina Hornik

Biogram

Paulina Hornik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Paulina Hornik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Paulina Hornik – kim jest?

Paulina Hornik urodziła się w grudniu 1997 roku. Aktualnie jest członkiem Natsu World i przyjaźni się z Natalią Karczmarczyk. Z Natsu zna się ponad 10 lat i u jej boku stawiała pierwsze kroki w swojej karierze influencerki. Paulina razem z domownikami Natsu World nagrywa filmy oraz piosenki. 

Paulina Hornik – biografia

Paulina duży rozgłos zyskała, kiedy to do sieci trafił filmik, w którym obraża Lexy Chaplin. Cała sytuacja miała miejsce po walce Lexy z Natsu na gali High League. W filmiku Paulina nazwała Lexy miękką fają, a Chaplin bardzo nie spodobało się to określenie. Jeszcze do niedawna Paulinę bardzo często mogliśmy zobaczyć na transmisjach live prowadzonych przez Kongo TV.

Paulina Hornik – kariera w MMA

Pierwsza wzmianka o pojawieniu się Pauliny na galach freak fightowych miała miejsce podczas nagrywania przez nią i Natalię piosenki “Duchy”. Przyjaciółka Natsu nawinęła tam, że chcą ją chłopcy Malika Montany. Finalnie jednak Paulina pojawiła się na gali Prime Show MMA. Hornik może pochwalić się występem w main evencie i pokonaniem swojej przeciwniczki w bardzo krótkim czasie. Aktualnie ma na swoim koncie jedno zwycięstwo.

Paulina Hornik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Hornik

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Paulina Hornik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paulina Hornik - Newsy