fbpx
Navcia

Navcia

Zawodnik MMA Navcia

Biogram

Navcia - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Navcia - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Navcia – kim jest?

Navcia to popularna streamerka z platformy Twitch, która zyskała dużą popularność dzięki swojemu talentowi do gier oraz ciekawemu stylowi prowadzenia transmisji. Podczas streamów Navcia często komunikuje się ze swoimi widzami, odpowiada na pytania i dzieli się swoim życiem prywatnym. Jednakże, mało kto wie, że za tą pseudonimem kryje się Natalia Korgol.

Natalia Korgol – Twitch

Natalia Korgol zyskała sławę na platformie Twitch, gdzie prowadzi streamy pod pseudonimem Navcia. Dziewczyna pochodzi ze Szczecina, ale obecnie mieszka w Barcelonie. Streamerka często pojawia się w towarzystwie Kasix, z którą związana jest nie tylko przyjaźń, ale również wspólne streamowanie.

Natalia Korgol – partner Janusz

Natalia Korgol ma narzeczonego, który jest sporo od niej starszy. Pomimo różnicy wieku para często razem występuje na Twittchu i bardzo dobrze się dogaduje. W czasie swoich transmisji Navcia często rozmawia o swoim życiu prywatnym i opowiada szalone historie. Partner Navci ma na imię Janusz.

Natalia Korgol – konflikt z Lizą

Streamerkę znaną pod pseudonimem Navcia łączyła z Lizą, wspólna platforma na której nagrywają. Dziewczyny bardzo często zaczepiają się w sieci i obrażają się na Twitterze.

Natalia Korgol – kariera w MMA

Navcia nie brała udziału w żadnych oficjalnych walkach, ale regularnie chodzi na treningi i dba o swoją formę. Streamerka wykazuje zainteresowanie sportami walki, a w szczególności MMA, dlatego wiele osób spekuluje o jej przyszłej karierze zawodowej w tej dyscyplinie.

Navcia - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Navcia

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Szczecin

Navcia - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Navcia - Newsy