fbpx

Sebastian Fabijański

Zawodnik MMA Sebastian Fabijański

Biogram

Sebastian Fabijański - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Sebastian Fabijański - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Sebastian Fabijański – kim jest?

Sebastian urodził się 14 czerwca 1987 roku w Warszawie. Jest polskim aktorem filmowym oraz raperem. Na jednym z wywiadów poinformował swoich widzów, że od 2007 roku nie pije alkoholu, ponieważ zdarzało mu się go nadużywać. W 2020 roku ogłosił swój związek ze znaną blogerką Maffashion. Urodził się im syn o imieniu Bastian. Para jednak rozstała się w 2022 roku, po wielkim skandalu wywołanym przez Fabijańskiego.

Sebastian Fabijański – biografia

Sebastian dorastał w Warszawie i był odrzucony przez swoich rówieśników. Jego ojciec kibicem Legii Warszawa i zabierał syna na treningi piłki nożnej. Ze względu na problemy zdrowotne, Sebastian musiał zakończyć karierę sportową. Już w okresie szkolnym zaczął tworzyć utwory rapowe. Studiował w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych. Dwa razy próbował dostać się do państwowej szkoły teatralnej, jednak bez powodzenia. W 2009 zadebiutował na małym ekranie epizodyczną rolą w telenoweli „Plebania”. Ma na swoim koncie udział w 18 filmach fabularnych, 16 serialach oraz 5 polskich dubbingach. W 2016 roku wydał album rapowy pod nazwą „# Wszystko Gra”.

Sebastian Fabijański – Rafalala

W 2022 roku głośno stało się o Sebastianie Fabijańskim i Rafalali. Cała sytuacja zaczęła się od filmiku, który został opublikowany przez transseksualistkę i w którym pojawiał się popularny aktor – Fabijański. To wydarzenie wywołało wiele emocji i zainteresowania wśród ludzi.

Sebastian Fabijański – Fame MMA

Fabijański został ogłoszony podczas 16 gali Fame MMA. Nie znamy jego przeciwnika, ale jak sam powiedział, przyszedł, żeby zrobić show. Jest debiutantem, jeśli chodzi o sporty walki, dlatego jego rekord to 0-0.

Sebastian Fabijański - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Alterboy

Data urodzenia (ile ma lat?): 14 czerwca 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Sebastian Fabijański - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sebastian Fabijański - Newsy