fbpx
High League 6 - Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

High League 6 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

Spis treści - High League 6 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

W tym miejscu będziecie mogli zobaczyć oficjalne wyniki wszystkich walk na żywo. Gala High League to bardzo wyczekiwane wydarzenie, tym bardziej, że ze względu na aktualne wydarzenia związane z zawodnikami, konferencja została przełożona na inny termin. Na gali nie zabraknie zarówno znanych sportowców, jak również bardzo rozpoznawalnych influencerów. Gala z pewnością spełni oczekiwania wszystkich, ze względu na bardzo zróżnicowane zestawienia, jakie będziemy mieli okazję zobaczyć już niedługo. Całe wydarzenie ma mieć miejsce już 18 marca i odbędzie się w Katowickim Spodku. 

High League 6 – Karta walk

Jeśli chodzi o kartę walk na gali High League 6 jest ona bardzo zróżnicowana. Niektóre zestawienia okazały się być dużym zaskoczeniem dla widzów. Federacja bowiem znana jest z mało oczywistych zestawień i ciekawych pojedynków, których nigdzie indziej nie zobaczymy. Na ostatniej konferencji poznaliśmy oficjalną i pełną już kartę walk.

 • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel
 • Lexy Chaplin vs. Paulina Hornik
 • Denis Załęcki vs. Paweł “Tybori” Tyburski
 • Konrad Karwat vs. Denis Labryga
 • Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs. Dawid Załęcki
 • Marcin Najman vs. Paweł Jóźwiak
 • Mateusz “Haribo” Gąsiewski vs. Roger Salla
 • Przemysław “Sequento” Skulski vs. Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs. Michał Cichy

High League 6 – walki

Wiele osób bardzo czekało na niektóre zestawienia, które finalnie nie mogły dojść do skutku. W walce wieczoru miał zmierzyć się Jacek Murański z Marcinem Najmanem. Niestety ze względu na wielką tragedię, którą okazał się śmierć syna, Jacek zrezygnował z walki. Szalony Reporter poinformował nas również, że miało dojść do pojedynku 2 na 2. Z jednej strony oktagonu miał stanąć Mateusz Murański i Jacek Murański, a na przeciw nich miał wyjść Marcin Najman i Paweł Bomba. Finalnie federacja nie zdążyła ogłosić takiego pojedynku, a w całym zestawieniu pozostał tylko Marcin Najman. Kolejna walka, jaka miała się odbyć to starcie Daro Lwa z Andrew Gazdą lub Natanem Marconem. Jak mówi sam Darek, to właśnie Andrew wystraszył się pojedynku z nim i finalnie musi zawalczyć z Przemkiem Skulskim. Między zawodnikami nie ma realnego konfliktu, ale bardzo śmiesznie ogląda się ich docinki. Podczas zapowiedzi zawodników, Roger Salla również oznajmił, że miał zawalczyć z kimś innym, ale finalnie zmierzy się z Mateuszem Gąsiewskim.

Gdzie można obstawić High League 6?

Fortuna to jedyny i oficialny serwis bukmacherski, na którym możemy obstawić zakłady na swoich ulubionych zawodników. Jeśli chodzi o obstawianie High League 6 w serwisie bukmacherskim Fortuna, to istnieją trzy sposoby na postawienie zakładu:

 1. Przez stronę internetową – możesz zalogować się na swoje konto na stronie fortuna.pl, wybrać sekcję „MMA” a następnie „High League”, gdzie będą dostępne oferty na zakłady.
 2. Przez aplikację mobilną – możesz pobrać aplikację mobilną Fortuny na swój smartfon i obstawiać High League 6 w dowolnym miejscu i czasie.
 3. W punkcie stacjonarnym – możesz odwiedzić jedno z punktów stacjonarnych Fortuny i tam postawić zakład na High League 6.

W każdej z tych opcji oferowane są różne rodzaje zakładów i kursy, a dokładne informacje można uzyskać na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Warto jednak pamiętać, że obstawianie zakładów sportowych jest legalne tylko u niektórych operatorów bukmacherskich, a także należy pamiętać o tym, że hazard wiąże się z ryzykiem i stwarza możliwość straty finansowej.

High League 6 PPV – gdzie oglądać?

Galę High League 6 będziemy mogli zobaczyć już 18 marca 2023 o godzinie 20. Całe wydarzenie nie zostanie transmitowane przez telewizję, a federacja już od samego początku zrezygnowała z takiej możliwości. Jeśli chodzi o sprzedaż biletów na galę, dostęp możemy wykupić w pakiecie Basic za 34,99 zł, w tej opcji otrzymujemy dostęp do gali oraz możliwość powtórki przez najbliższe 24 godziny. Przy dostępie opcji Premium, mamy dodatkowe korzyści i dostajemy dodatkowo dostęp do archiwalnych gal, „Hejt Roomu” oraz znacznie wyższą jakość obrazu. Wykupując ten pakiet mamy również powtórki przez najbliższe 7 dni od wydarzenia. Dostęp ten kosztuje 39,99 zł i jest zdecydowanie bardziej korzystną opcją. 

High League 6 – darmowe streamy (darmowe kody)

Możliwość obejrzenia gali za darmo, to bardzo spragniona opcja dla osób, które interesują tylko niektóre zestawienia pojawiające się na gali. Okazuje się jednak, że nie ma możliwości aby obejrzeć galę za darmo z legalnego źródła. Oczywiście istnieją osoby, które transmitują to wydarzenie, zapewniając widzom darmowe walki. Uważamy jednak, że nie jest to dobra praktyka i mamy dla was bardziej interesującą alternatywę. Często federacja na swoim Twitterze wystawia kilka darmowych kodów, które można zgarnąć, żeby cieszyć się darmową transmisją. Jedyne, co trzeba zrobić, to bacznie obserwować ich profile, aby nie przegapić okazji. Twórcy również robią rozdania, w zamian za udostępnienie zdjęcia lub skomentowanie postu. Warto mieć więc oczy szeroko otwarte i wypatrywać szans na darmowe transmisje. 

High League 6 – Zawodnicy

Zawodnicy, których zobaczymy na gali High League, to przede wszystkim znane osobistości medialne. Często pierwsze walki są obstawione osobami, które nie mają zbyt dużych zasięgów i wtedy to od nich samych zależy, czy zapracują sobie na wysoką pozycję w internecie, czy też nie. Okazuje się, że tym razem widzowie będą świadkami aż 9 emocjonujących pojedynków, które odbędą się w Katowickim Spodku. Standardowo jak na większości gal, pojawi się tylko jeden pojedynek kobiet, co ostatnio stało się bardzo popularną praktyką. Na gali jak zawsze nie zabraknie debiutanckich pojedynków, w których zawodnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w oktagonie.

High League 6 – wygrane walki High League!

W tym miejscu możecie poznać wyniki wszystkich walk, które odbędą się na High League 6.

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel

Jest to Main Event gali, którego nikt się nie spodziewał. 

Wynik walki Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski – Marcin Dubiel: wygrana Marcina Dubiela, który zapina gilotynę Jarząbkowskiemu i wygrywa walkę w pierwszej rundzie.

Lexy Chaplin vs. Paulina Hornik

Co-main event gali to bardzo wyczekiwana walka, a Paulina już na wstępnie została spisana na porażkę. 

Wynik walki Lexy Chaplin – Paulina Hornik: wygrana Lexy Chaplin przez ciosy w parterze w drugiej rundzie.

Marcin Najman vs. Paweł Jóźwiak

Wynik walki Marcin Najman – Paweł Jóźwiak: Najman wygrywa jednogłośną decyzją sędziów i wyzywa do walki Marcina Dubiela.

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs. Dawid Załęcki

Wynik walki Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – Dawid Załęcki: wygrana Mateusza Kubiszyna przez jednogłośną decyzję sędziów.

Konrad Karwat vs. Denis Labryga

Wynik walki Konrad Karwat – Denis Labryga: wygrana Denisa Labrygi, który ubił swojego rywala w parterze. Labryga w bardzo widowiskowy sposób porzywitał się z federacją i pokonał Karwata już w pierwszej rundzie.

Denis Załęcki vs. Paweł “Tybori” Tyburski

Wynik walki Denis Załęcki – Paweł “Tybori” Tyburski: wygrana Pawła Tyburskiego przez dyskwalifikację Denisa Załęckiego. Bad Boy chciał kopnąć swojego rywala w walce na zasadach boksu i upadł w oktagonie.

Przemysław “Sequento” Skulski vs. Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk

Wynik walki Przemysław “Sequento” Skulski – Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk: druga wygrana Daro Lwa w karierze. Jednogłośną decyzją sędziów zwycięża Dariusz Kaźmierczuk.

Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs. Michał Cichy

Wynik walki Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak – Michał Cichy: wygrana Szalonego Reportera za sprawą decyzji sędziów.

Mateusz “Haribo” Gąsiewski vs. Roger Salla

Wynik walki Mateusz “Haribo” Gąsiewski – Roger Salla: wygrana Rogera Salla przez TKO w pierwszej rundzie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!