fbpx
Robert RuchałA

Robert Ruchała

Zawodnik MMA Robert Ruchała

Biogram

Robert Ruchała - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Robert Ruchała - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Robert Ruchała – almma

Robert Ruchała to polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) związany z organizacją ALMMA. W ciągu swojej kariery stoczył wiele ciekawych pojedynków, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich fighterów. Ruchała specjalizuje się w boksie i graplingu, co pozwala mu na skuteczne atakowanie przeciwnika zarówno w stójce, jak i parterze.

Robert Ruchała – KSW

Robert Ruchała ma na swoim koncie również występy w organizacji KSW, co świadczy o jego wysokiej klasie i umiejętnościach. W walce z takimi zawodnikami jak Michał Domin czy Damian Stasiak pokazał swoje umiejętności i walkę na najwyższym poziomie.

Robert Ruchała – rodzice

Robert Ruchała to osoba z mocnym charakterem i silną wolą walki, co z pewnością odziedziczył po swoich rodzicach. W sieci mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawy wywiad, w którym rodzice Ruchały bardzo go wspierają i są dumni z syna.

Robert Ruchała – wzrost

Robert Ruchała to zawodnik o imponującej sylwetce i świetnej kondycji fizycznej. Mierzący ponad 179 cm wzrostu, z powodzeniem radzi sobie w walce.

Robert Ruchała – sklep

Robert Ruchała to także przedsiębiorczy człowiek, który posiada swój własny sklep z odzieżą sportową. Jego produkty cieszą się dużą popularnością wśród fanów sportu i zawodników MMA. W sklepie można znaleźć koszulki, legginsy oraz spodenki, które są niezbędne w trakcie treningów i walk. Odzież cieszy się dużą popularnością ponieważ zawodnik pokazuje się w niej podczas walk.

Robert Ruchała – kariera w MMA

Robert Ruchała to polski zawodnik MMA, który od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w organizacji KSW. Ruchała uważany jest za jednego z największych talentów polskiej sceny MMA, a jego styl walki wyróżnia się dużą techniką i inteligencją taktyczną.

W KSW zadebiutował w 2020 roku. Od tamtego czasu Ruchała stoczył kilka znakomitych walk, zarówno z czołowymi zawodnikami KSW, jak i z zaproszonymi z zagranicy.

Robert Ruchała w UFC

Robert Ruchała to jeden z częściej oglądanych zawodników w Polsce przez działaczy federacji UFC. Wielokrotnie mówiono o jego potencjalnych starciach w UFC.

Robert Ruchała – skąd pochodzi?

Robert Ruchała urodził się i wychował w Nowym Sączu, gdzie zaczął swoją przygodę z MMA. Już jako młody chłopak trenował różne sztuki walki, ale to MMA zrobiło na nim największe wrażenie i stało się jego pasją. Obecnie trenuje w Krakowie w klubie Grappling Kraków.

Po wielu latach ciężkiej pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, Ruchała zyskał uznanie na całej polskiej scenie MMA, a jego nazwisko stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w branży.

Robert Ruchała – matka, gwiżdżący kibic KSW

Podczas pojedynków Roberta Ruchały na trybunach słychać charakterystyczny dźwięk kibicowania. Na pewno każdy fan KSW nie raz słyszał charakterystyczny krzyk połączony z piskiem. Jest to forma  kibicowania wykonywana przez matkę Roberta Ruchały. Jednych to irytuje inni uważają to za pewne urozmaicenie oprawy gali – jedno jest pewne, mama Ruchały to jego najwierniejszy kibic, mama Ruchały zapewnia show na KSW. :)

Robert Ruchała i Profesor Marek Ruchała (endokrynolog)

Robert Ruchała nosi dość charakterystyczne nazwisko. Wiele osób twierdzi, że jest on synem endokrynologa, profesora Marka Ruchały. Profesor Ruchała to wybitny specjalista w dziedzinie chorób tarczycy i jedna z najważniejszych postaci w polskiej medycynie.

Robert i Marek nigdy nie byli widziani oficjalnie razem, więc trudno zweryfikować czy są rodziną. Choć Robert Ruchała i Marek Ruchała zajmują się zupełnie innymi dziedzinami, to ich pasja do swoich zawodów jest widoczna i zrozumiała dla wszystkich. Ruchała często podkreśla, jak ważne jest dla niego wsparcie i motywacja, jakie otrzymuje od bliskich i jak dużo mu to daje w trudnych momentach kariery zawodowej.

Robert Ruchała - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998.05.15

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Robert Ruchała - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Robert Ruchała - Newsy