fbpx
Michał Pasternak

Michał Pasternak

Zawodnik MMA Michał Pasternak

Biogram

Michał Pasternak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Pasternak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał Pasternak – kariera MMA

Michał Pasternak zaczynał swoją karierę MMA w 2012 roku. W ciągu kilku lat zdobył wiele ważnych zwycięstw na polskich arenach, a łącznie stoczył już ponad 25 walk. Jego największym sukcesem było zdobycie tytułu Mistrz PLMMA w wadze półciężkiej. W swojej karierze Michał Pasternak stoczył wiele niezapomnianych walk i zawsze dawał z siebie wszystko w oktagonie.

Wampir Pasternak

Michał Pasternak z uwagi na swoją charakterystyczną urodę nazywany jest przez wielu zawodników i komentatorów wampirem. Zawodnikowi bardzo przypasowała ta ksywa. Pseudonim Wampir został mocno rozpromowany przed galę Fame MMA 18 i walką Pasternak – Szeliga.

Michał Pasternak – syn

Michał Pasternak jest również ojcem Alana, co jest dla niego jednym z najważniejszych aspektów życia. W swoich wywiadach często mówi o tym, jak ważne jest dla niego bycie dobrym ojcem i spędzanie czasu ze swoim synem. Na Instagramie również możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcia, które Michał chętnie publikuje.

Michał Pasternak – ebe ebe

Oprócz swojego głównego zajęcia, jakim są walki, Pasternak jest od jakiegoś czasu zajęty pobocznym zajęciem. Michał zajął się relacjonowaniem wydarzeń dla szeroko obserwowanego kanału „ebe ebe”, którego baza subskrypcji przekracza już 300 tysięcy widzów na Youtube. Chociaż działalność Pasternaka w Internecie przyniosła mu znaczną liczbę fanów, nie wszyscy byli zadowoleni z tego co robi. Okazało się, że w połowie lutego zaprosił na sparing jednego z hejterów i odbył z nim sparing.

Michał Pasternak – żona

Żona Michała Pasternaka jest dla niego nie tylko partnerką życiową, ale również wielką wsparciem w jego karierze MMA. Razem z nią tworzą zgrany zespół i pokonują kolejne wyzwania. W jednym z wywiadów wspomniał, że pracował jako magazynier, ale postanowił wylecieć do Singapuru na walkę, kiedy jego żona była w ciąży. Po powrocie okazało się, że stracił posadę i znalazł się w ciężkiej sytuacji. Zaznaczył, że tak właśnie wyglądają realia polskiego MMA.

Michał Pasternak – rodzice

Rodzice Michała Pasternaka również odegrali ważną rolę w jego życiu i karierze sportowej. To właśnie od ojca, Michał Pasternak odziedziczył miłość do tej dyscypliny i zaczął trenować. Dzięki wsparciu rodziców zawsze dążył do osiągnięcia swoich celów.

Michał Pasternak – walka

Michał ma na swoim koncie wiele zawodowych i amatorskich walk. Tym razem jednak zmierzy się w oktagonie Fame MMA. Jogo kolejnym przeciwnikiem będzie Piotr Szeliga, który ma nad nim sporą przewagę, jeśli chodzi o warunki fizyczne.

Michał Pasternak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Wampir

Data urodzenia (ile ma lat?): 2 marca 1984 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Pińczów

Michał Pasternak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:24

L:10

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Pasternak - Newsy