fbpx
rafonixofficial

Rafonix

Zawodnik MMA Rafonix

Biogram

Rafonix - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Rafonix - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Rafonix – kim jest?

Marcin Krasucki pochodzi z Białegostoku i urodził się w 1993 roku. Jest polskim streamerem i niegdyś znanym Youtuberem. Początek jego kanału sięga już 2016 roku, ponieważ jego poprzedni kanał został zbanowany. Na jednym ze streamów wspomniał, że wcześniej pracował na magazynie i zaznaczył, że bardzo lubi tę pracę. Rafonix na swoim kanale gościł takie gwiazdy jak Malczyński, Wojtek Gola, Karolek oraz Boxdel. Aktualnie jest w szczęśliwym związku z Darią, z którą ma syna o imieniu Ksawery. Obecnie boryka się z problemami wizerunkowymi, przez co nie może być pokazywany na platformie YouTube. 

Marcin Krasucki – biografia

Marcin od dłuższego czasu boryka się z problemami wizerunkowymi, które są spowodowane jego pato streamami z przeszłości. Rafonix swoją przygodę ze streamowaniem rozpoczynał od rozgrywek w Tibię. Marcin jest postacią bardzo energiczną, a podczas rozgrywki możemy usłyszeć różne anegdoty z jego szalonego życia. 

Rafonix – kariera w MMA

Rafonix jest z federacją Fame MMA już od samych początków. Mogliśmy zobaczyć go na gali Fame MMA 2, gdzie zmierzył się z Danielem Zwierzyńskim, którego pokonał. Następnie stoczył jeszcze trzy walki, z których każda okazywała się porażką. Jego obecny rekord to 1-3.

Rafonix - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Rafonix

Data urodzenia (ile ma lat?): 30 listopada 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Białystok

Rafonix - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Rafonix - Newsy