fbpx
szeli_aesthetic

Piotr Szeliga

Zawodnik MMA Piotr Szeliga

Biogram

Piotr Szeliga - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Piotr Szeliga - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Piotr „Szeli” Szeliga

Urodzony w 1993 roku, pochodzi z Dębicy. Szeli był zawodowym hokeistą. Obecnie Piotr jest trenerem personalnym oraz trenuje MMA.

Piotr Szeliga – biografia, hokej

Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako hokeista. Na na swoim koncie ponad 44 spotkania. Szeli grał na pozycji obrońcy w barwach I-ligowej UKH Dębica. Ma na koncie 3 bramki i 10 asyst. Sportowiec postanowił, jednak zmienić swoje życie i został zawodnikiem federacji FEN. Szeliga zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim i pokonał swojego rywala w 2 rundzie. Idąc za ciosem Szeli wyzwał do starcia Mariusza Pudzianowskiego, ten, jednak odmówił z nim walki.

„Szeli” – kariera w MMA

Szeliga dołączył do jednej z najbardziej rozpoznawalnych federacji typu freak fight na świecie. Konferencje z jego udziałem przynoszą sporo emocji, a on sam nie boi się przyjąć żadnej walki. Swoją pierwszą walkę Szeli stoczył na gali Fame MMA 8 i zawalczył z Bestią, który pokonał go przed czasem. Kolejne walki odbyły się z przeciwnikami, takimi jak Fericze, Arabem oraz Parke. Jego rekord to 3 wygrane walki i dwie porażki.

Piotr Szeliga wzrost

Według oficjalnych danych Piotr Szeliga ma 176 cm wzrostu.

Piotr Szeliga waga

Według ważeń z kilku gal Piotr Szeliga ma ok. 100 kilogramów. Najczęściej waga ta oscyluje w granicach 96-98 kg. W przeszłości ważył on jednak nawet ponad 115 kg.

Piotr Szeliga – dziewczyna, żona

Aktualnie Piotr Szeliga jest w związku z żoną swojego byłego trenera Rafała Antończaka. Anna Antończak to osoba, którą Piotr często pokazuje na swoich mediach społecznościowych. Aktywnie wstawia również relacje związane z dziećmi Anny i Rafała, którymi od czasu do czasu się zajmuje.

Szeliga „je kozy”

Jakiś czas temu Piotr Szeliga „zasłynął” w internecie z jedzenie pozostałości kataru z nosa podczas streamu na platformie Twitch. Wydarzeni to zostało nazwane aferą kozową.

Piotr Szeliga - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Szeli

Data urodzenia (ile ma lat?): 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Dębica

Piotr Szeliga - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Piotr Szeliga - Newsy