fbpx
pasutabstra

Robert Pasut

Zawodnik MMA Robert Pasut

Biogram

Robert Pasut - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Robert Pasut - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Robert „Sutonator” Pasut

Robert urodził się w 1987 roku i pochodzi z Warszawy. Jest to twórca jednego z najpopularniejszych kanałów YouTube. Robert aktualnie trenuje w Warszawskim klubie Uniq Fight Club pod okiem znanego trenera Przemysława Szyszki.

Robert Pasut – biografia

Pod koniec 2012 roku wraz z kolegami założył kanał AbstachujeTV. Projekt okazał się wielkim sukcesem, a chłopacy w zawrotnym tempie zdobyli popularność. Idąc za ciosem Robert wraz z wspólnikami założyli spółkę, która zajmowała się tworzeniem i promowaniem nowych twórców w intrenecie. Byli właścicielami popularnego klubu w Warszawie. W 2021 roku po dużych spadkach zasięgowych jeden z członków grupy postanowił odejść. Reszta z założycieli zdecydowała się na sprzedaż swoich udziałów, w firmie której byli założycielami.

„Sutonator” – kariera w MMA

Jeśli chodzi o karierę Pasuta w MMA jego walkę mogliśmy zobaczyć podczas gali Fame MMA 13. Mężczyzna zaprezentował się w oktagonie pod nazwą Sutonator i na konferencjach zrobił duże show. Był to debiut Roberta w klatce, który finalnie zakończył się jego wygraną. Sutonator wygrał w pierwszej rundzie, rozbijając ciosami swojego rywala, jakim był Japczan.

Robert Pasut - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sutonator

Data urodzenia (ile ma lat?): 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Robert Pasut - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Robert Pasut - Newsy