fbpx
Mateusz Spysiński

Mateusz Spysiński

Zawodnik MMA Mateusz Spysiński

Biogram

Mateusz Spysiński - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mateusz Spysiński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz Spysiński – kto to?

Mateusz Spysiński to znana osobowość polskiego internetu, która zadebiutuje w jednej z najlepszych federacji freak fightowych w Polsce. Osoby nieobeznane z polską sceną YouTube mogą być zaskoczone informacją o udziale Spysińskiego na konferencji FAME MMA. Mateusz, czyli 27-letni twórca internetowy znany jest z komentowania szeregu bieżących wydarzeń, który w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny. Na jego kontach w mediach społecznościowych pojawiła się infomacja, że w 2023 roku skończy 28 lat.

Mateusz Spysiński – youtube

Mati, znany też jako Mateusz, swoją przygodę z YouTubem rozpoczął od tworzenia krótkich vlogów. Od premiery „Żyj tak, jak chcesz” minęła prawie dekada, a zawodnik w efekcie zyskał znaczną rzeszę fanów. Zasłynął między innymi swoim przezabawnym segmentem „Opluted”. Ponadto przedstawia tradycyjne i sentymentalne analizy gier i filmów, czego efektem jest kanał YouTube będący skarbnicą różnorodnych treści.

Mateusz Spysiński – kariera MMA

Mateusz jest pretendentem do walki na gali Fame MMA, czym zaskoczył wszystkich. Jego debiut został ogłoszony podczas konferencji FAME MMA w 2022 roku. Informacja o debiucie Mateusza zakoczyła wiele osób, ponieważ wcześniej nie było żadnych oznak jego zainteresowania sportami walki. Finalnie na gali Fame MMA 18 została ogłoszona jego walka z Paramaxilem.

Mateusz Spysiński – żona

Spysiński jest w szczęśliwym związku z Izą Spysińską. W czerwcu 2021 roku dowiedzieliśmy się, że wzięli ślub i w efekcie są w szczęśliwym związku małżeńskim do dnia dzisiejszego.

Mateusz Spysiński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 30 lipca 1995 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mateusz Spysiński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz Spysiński - Newsy