fbpx
thekaroleq95

Karolek

Zawodnik MMA Karolek

Biogram

Karolek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Karolek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Karolek – kim jest?

Karol Dąbrowski urodził się w 11 września 1995 roku i jest znanym polskim youtuberem. Karolek jest tak zwanym dinozaurem internetu, który na platformie zadebiutował już w 2010 roku. Znany jest z nagrywania gier komputerowych. Oprócz gier Karol rozpoczął nową serię o nazwie „KaroLIFE”, seria polegała na parodiowaniu odcinków stworzonych przez Niekrytego Krytyka. Na swoim kanale zgromadził od 2010 roku już ponad 2 miliony widzów, a liczba nadal rośnie. Obecnie jest mężem Joanny, z którą doczekał się córeczki.

Karolek – biografia

Na kanale Karolka często mogliśmy zobaczyć jego siostrę Ksenię, która uczestniczyła w różnych challengach wymyślonych przez YouTubera. Najbardziej zasłynął za sprawą „Sprite & Banana challenge”, który na jego kanale zgromadził już ponad 6 milionów wyświetleń. Obecnie możemy zauważyć u niego duży spadek wyświetleń i w porównaniu do liczby subskrybentów, generuje dość słabe wyświetlenia.

Karolek – kariera w MMA.

Karolek został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji Fame MMA. Organizacja zapowiedziała, że zmierzy się ze swoim byłym kolegą, którym był Mandzio. Między zawodnikami jest bardzo napięta atmosfera, co może jeszcze bardziej podkręcić cały pojedynek.

Karolek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Karolek

Data urodzenia (ile ma lat?): 11 września 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Poznań

Karolek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Karolek - Newsy