fbpx
Josef Bratan szuka miłości w programie GOATS

Goats Josef Bratan – dziewczyny rywalizują o randkę z Josefem Bratanem [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Goats Josef Bratan – dziewczyny rywalizują o randkę z Josefem Bratanem [AKTUALIZACJA]

Na kanale Goats pojawił się najnowszy odcinek, który skupia się na poszukiwaniach idealnej partnerki dla Josefa. To ciekawe widowisko przyciąga uwagę widzów, którzy z niecierpliwością śledzą emocjonujące etapy tej romantycznej podróży. Przez trzy intensywne etapy programu, uczestniczki będą miały okazję przekonać Josefa swoim urokiem, talentami i osobowością. W pierwszej części programu mieliśmy okazję poznać dziewietnaście utalentowanych i odważnych dziewczyn, ale tylko dwanaście z nich awansowało do kolejnego etapu. Każda z uczestniczek ma swoje unikalne cechy i umiejętności, które mogą skraść serce Josefa.

Półfinał odcinka Goats z Josefem Bratanem

Półfinał odcinka Goats był niezwykle interesujący, aż 12 utalentowanych kobiet miało szansę stanąć na podium. Jednakże, tylko trzy z nich awansowały do ostatniego etapu. Co jeszcze bardziej intrygujące, dziewczyny zostały wybrane przez Josefa za pomocą niezwykle prostego sposobu – gry „papier, kamień, nożyce”. Na samym początku Alberto wybrał swoje dwie faworytki, a trzecie miejsce w finale miała zostać ustalona poprzez tę prostą rozgrywkę. Ostatecznie, do Pauliny Porzucek oraz Margot dołączyła Julia Sheep, znana również jako Mia Khalifa z programu. W ostatniej fazie finału, uczestniczki musiały wejść w interakcję z Josefem.

Finał odcinka Goats z Josefem Bratanem

Dziewczymy w finale musiały wejść w interakcję z Josefem. Margo zrobiła ze swoim wybraniem „miłosne F2F”. Paulina natomiast była zobligowana do wykonania sesji na basenie z Josefem, fotografem był oczywiście uzdolniony Wojciech Gola. Ostatnia uczestniczka czyli Mia musiała odegrać z Josefem inscenizowaną scenkę. Finalnie, Josef przyznał, że ta ostatnia runda znacząco wpłynęła na jego decyzję. Zmienił swoje zdanie i zdecydował się na randkę z Pauliną, ponieważ sesja na basenie bardzo ich zbliżyła. W tym momencie, piękna blondynka stanęła przed trudnym wyborem – Josefem czy tajemniczą skrzynią. Ostatecznie, Paulina zdecydowała się na randkę z Josefem i nie chciała poznać zawartości skrzynki Goats.Paulina zdecydowała się na randkę z Josefem i nie chciała poznać zawartości skrzynki Goats.

Goats odcinek z Josefem Bratanem – uczestniczki

Josef Bratan, choć jest znanym artystą, nie ukrywał swojej nieśmiałości i niekiedy nieprzyjemnego zachowania wobec uczestniczek, co wywoływało różnorodne reakcje wśród dziewczyn. Oto krótki opis każdej z uczestniczek:

 1. Julia Mia Khalifa Sheep: Podczas programu Julia przyznała się do nagrywania filmów dla dorosłych i postanowiła zademonstrować swoje wdzięki, pokazując raperowi swoje pośladki. Choć kontrowersyjna, zdołała przejść do kolejnego etapu, dodając, że lubi przebieranki.
 2. Laura Stukator: Ta tajemnicza uczestniczka nie przedstawiła się, ale podkreśliła swoją pasję do koszykówki i umiejętność przyrządzania smacznej jajecznicy. Josef jednak uznał, że dziewczyna jest zbyt młoda i wygląda jeszcze młodziej od jego najmłodszej siostry, przez co nie dostała się do kolejnego etapu.
 3. Laila: Niestety, Laila nie miała zbyt wiele czasu na zaprezentowanie się, ponieważ Josef dał jej szybki wybór: pieniądze czy randka. Zbyt długo zastanawiała się nad odpowiedzią i ostatecznie odpadła.
 4. Weronika Czernikiewicz: Weronika, mająca 19 lat, nie tylko otrzymała klapsa od Josefa za swoje zachowanie, ale także chciała przekupić rapera kwaśnymi cukierkami. Niestety, jej starania nie wystarczyły, aby przejść do kolejnego etapu.
 5. Monika Wiśniewska: Monika, studiująca medycynę, postanowiła przeprowadzić badanie Josefowi. Młoda uczestniczka, mająca 19 lat, zapewniła rapera, że można jeszcze ją „ustawić”. Powiedziała także, że jej mama jest bardzo otwarta na związki z mężczyznami o ciemnej karnacji.
 6. Króliczek Josefa: Wiktoria Linek już wcześniej pojawiła się w programie Goats. Niestety tym razem również nie wygrała i została odrzucona przez rapera. Próbowała przekonać do siebie Josefa, występując w stroju króliczka i kominiarce.
 1. Magda wariatka: Magda od samego początku nie zyskała sympatii rapera. Jego zachowanie wywołało frustrację u dziewczyny, która, jak się okazało, nieco za dużo wypiła przed występem. Chciała nawet uderzyć Josefa za jego nieodpowiednie zachowanie. Dodatkowo Magda zdradziła, że pochodzi z Pruszkowa.
 2. Tamara Chabińska: Tamara, identyfikująca się jako pielęgniarka, postanowiła zaprezentować Josefowi swoje umiejętności w resuscytacji. Jej występ został pozytywnie odebrany, ale czy to wystarczy, aby zdobyć serce rapera?
 3. Marysia Różańska: Ta tajemnicza uczestniczka nie ujawniła swojego imienia, ale jedno jest pewne – spojrzała na Josefa i odmówiła dalszej rozmowy. Na zapleczu skomentowała, że wyglądał na „zwykłego wieśniaka”.
 4. Ola Sienkiewicz: Ola ustawia tarota i wywróżyła Josefowi, że zarobi „bańkę” w tym roku, a także przewidziała swoje przejście do kolejnego etapu. Dziewczyna zdobyła miejsce w programie dzięki swojemu majątkowi, wspominając, że jeździ konno, a jej rodzice zajmują się handlem zagranicznym.
 5. Vanessa od twerkowania: Vanessa zainteresowała się, czy Josef szuka tancerek do swojego teledysku. Postanowiła zademonstrować swoje umiejętności w twerku, co wzbudziło uwagę rapera.
 6. Paulina Porzucek: Okazało się, że Paulina jest znaną TikTokerką. Wspólnie z Josefem zatańczyli i nagrali TikToka do piosenki „Wakacyjny Lot”.
 1. Natasza Harasimowicz: Natasza postanowiła zaprezentować Josefowi próbkę swojego talentu wokalnego. Jej śpiew przyciągnął uwagę rapera, który uznał, że dziewczyna ma swój niepowtarzalny vibe. Dzięki temu Natasza awansowała do kolejnego etapu.
 2. Amelia od stópek: Amelia nie była zbyt dobrze zaznajomiona z twórczością Josef. Od chłopaków z Goats dostała zadanie aby ściągnąć buty i zrobić skip A oraz B. Niestety, po zdjęciu butów, okazało się, że Amelia nie miała zrobionych paznokci, co skutkowało jej eliminacją z programu.
 3. Julka Jenner: Okazało się, że Julka przyciągnęła uwagę Josefa już wcześniej, dlatego postanowił dać ogień pod jej relacją na instagramie. W trakcie programu, rapero pocałował Julkę w brodę, co było pewnym gestem sympatii. Julka awansowała do kolejnej rundy, a Josefa zaciekawiło, co jeszcze może zaofiarować.
 4. Dominika Figlewska: Dominika chciała zaprezentować Josefa swoje umiejętności języka francuskiego. Na dodatek, zrobiła szpagat, co wywołało uśmiech na twarzy rapera. Zadziwiła go swoją elastycznością, co poskutkowało jej awansem do kolejnej fazy programu.
 5. Margo: Margo, pochodząca najprawdopodobniej z Ukrainy, przyznała, że jest tancerką i lubi różne eksperymenty. Jej ekstrawagancki styl przyciągnął uwagę Josefa, który zdecydował się wynieść ją ze studia i dać jej szansę w kolejnym etapie programu.
 6. Blondynka Wiktoria: Wiktoria przyznała, że nigdy nie spotkała mulata i chciała przekonać się, z czym to się je. Jej szczerość i otwartość wywarły pozytywne wrażenie na Josefu, który zdecydował, że zasługuje na miejsce w kolejnym etapie programu.
 7. Olga Pawelska: Olga okazała się być pasjonatką ptaków i ornitologiem. Opowiedziała o swojej rodzinie, która hoduje ptaki, ale przyznała, że jeszcze nie miała okazji zobaczyć egzotycznych gatunków. Pomimo swojego nietypowego zainteresowania, udało jej się przejść do kolejnej rundy.

Podsumowanie odcinka Goats Josef Bratan

Podsumowując pierwszą część programu „Goats”, w której Josef Bratan poszukiwał swojej wybranki, mogliśmy obserwować różnorodne osobowości i umiejętności uczestniczek. Josef nie był łatwy do zadowolenia, co skutkowało różnymi reakcjami i eliminacją niektórych dziewczyn już na wstępnym etapie. Ważne było również, jak Josef reagował na zachowanie uczestniczek. Niektóre dziewczyny odniosły sukces, gdyż potrafiły zaskoczyć rapera swoim wyjątkowym vibe’em lub ekstrawaganckim stylem. Jednak niektóre uczestniczki nie zdołały przekonać Josefa do siebie, a niektóre z nich zostały odrzucone ze względu na nieodpowiednie zachowanie lub nieprzygotowanie. Niestety, w dogrywce żadna z dwóch uczestniczek, nie zdobyła serca Josefa i nie otrzymała jokera.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!