fbpx
Dominika Figlewska

Dominika Figlewska

Zawodnik MMA Dominika Figlewska

Biogram

Dominika Figlewska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dominika Figlewska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dominika Figlewska – kim jest?

Na popularnym kanale YouTube Goats pojawił się filmik, który wywołał spore poruszenie wśród fanów rapera Josefa Bratana. W filmie artysta musiał dokonać wyboru swojej wybranki spośród uczestniczek programu. Jedną z nich była Dominika Figlewska.

Dominika Figlewska – Goats

Dominika Figlewska zaprezentowała się w programie jako osoba z wieloma talentami. Chciała imponować Josepowi i zaskoczyć go swoimi umiejętnościami języka francuskiego. Dodatkowo, w trakcie występu zrobiła imponujący szpagat, co wywołało uśmiech na twarzy rapera. Zaskoczyła go swoją elastycznością i sprawnością fizyczną, co zaowocowało jej awansem do kolejnej fazy programu. Obecność Dominiki Figlewskiej w programie Goats wzbudziła spore zainteresowanie widzów. Jej naturalne urok i pozytywne podejście do życia przyciągnęły uwagę zarówno Josefa Bratana, jak i publiczności.

Dominika Figlewska – skąd pochodzi?

Dominika Figlewska pochodzi z Poznania i jest tam mieszkanką. Już na wstępie programu wpadła w oko Wojtkowi Goli, jednemu z innych uczestników. Ich relacja wydaje się rozwijać w ciekawym kierunku, a widzowie obserwują z zainteresowaniem, jak ta znajomość będzie się rozwijać.

Dominika Figlewska – zainteresowania

Dominika jest również pasjonatką podróży i lubi zwiedzać różne zakątki świata. Jej ciekawość i chęć poznawania nowych miejsc sprawiają, że jest otwarta na nowe doświadczenia i przygody.

Dominika Figlewska – kariera MMA

Dominika nie ma na swoim koncie żadnych freak fightowych walk. Możliwe jednak, że udział w programie Goats otworzy jej drzwi do rozwoju dalszej kariery.

Dominika Figlewska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: figlewska

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Poznań

Dominika Figlewska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dominika Figlewska - Newsy