fbpx
Vanessa od twerkowania

Vanessa od twerkowania

Zawodnik MMA Vanessa od twerkowania

Biogram

Vanessa od twerkowania - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Vanessa od twerkowania - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Vanessa od twerkowania – kim jest?

Vanessa od twerkowania to tancerka, która swoją uwagę skupiła na Josefie i jego poszukiwaniach tancerek do teledysku. Postanowiła zademonstrować swoje umiejętności w twerku, co zwróciło uwagę rapera. Vanessa wykazuje się ogromnym zapałem i pasją do tańca, a jej umiejętności przyciągają uwagę publiczności.

Vanessa od twerkowania – program Goats

Vanessa od twerkowania dołączyła do programu Goats, gdzie miała szansę zaprezentować swoje umiejętności taneczne i zaimponować Josefowi oraz widzom. Jej występ w twerku wzbudził zainteresowanie rapera, co sprawiło, że Vanessa zdobyła większą uwagę i możliwość dalszego udziału w programie. Jej energiczny i ekspresyjny styl tańca przyciągnął uwagę widzów i sprawił, że stała się rozpoznawalną postacią.

Vanessa od twerkowania – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, Vanessa od twerkowania może kontynuować swoją karierę jako tancerka i instruktorka twerku. Jej występ w programie przyniósł jej większą rozpoznawalność i otworzył drzwi do nowych możliwości w branży tanecznej. Biorąc pod uwagę jej determinację i poświęcenie, dalsze losy Vanessy wydają się obiecujące.

Vanessa od twerkowania – kariera MMA

Chociaż nie ma informacji o jakichkolwiek walkach MMA z udziałem Vanessy, nie można wykluczyć, że jej udział w programie Goats może stać się punktem wyjścia do rozwoju kariery w tej dziedzinie. Jeśli program przyciągnie uwagę federacji freak fightowych, Vanessa mogłaby otrzymać propozycję uczestnictwa w ich wydarzeniach.

Vanessa od twerkowania - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: xvanesskax

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Vanessa od twerkowania - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Vanessa od twerkowania - Newsy