fbpx
Zebo ostro o jednej z uczestniczek GOATS

Zebo ostro o jednej z uczestniczek GOATS

Spis treści - Zebo ostro o jednej z uczestniczek GOATS

Zebo, znany twórca treści komentujących poczynania influencerów, tym razem skupił swoją uwagę na jednej z dwóch zwyciężczyń programu GOATS. W swoim najnowszym filmie poświęcił czas na ocenę talentu wokalnego tej popularnej tiktokerki, odkrywając informacje, które zaskoczyły jego widzów. Na samym początku filmu Zebo nie oszczędził krytycznych słów na temat umiejętności wokalnych tej influencerki, na której postanowił się skupić. Szybko zauważył, że tiktokerka nie wykazuje talentu muzycznego i oskarżył ją o kreowanie roli błazna, wykorzystując popularność zdobytą dzięki udziałowi w programie prowadzonym przez znanych influencerów i włodarzy Fame MMA.

Uczestniczka GOATS zmyśliła związek z Matą?

Zebo postawił Paulinie zarzut o zmyślony związek tej influencerki z popularnym raperem, Michałem Matczakiem. Te przypuszczenia wywołały kontrowersje i spekulacje wśród widzów, którzy zaczęli się zastanawiać, czy wszystko, co pokazuje uczestniczka GOATS, jest prawdziwe. Wiele osób uważa, że buduje jedynie sztuczną rzeczywistość w celu zdobycia większej popularności.

Uczestniczka GOATS zniszczyła i porzuciła Lamborghini Huracan

Jednak to nie wszystko, co ujawnił Zebo. Twórca treści skrytykował również fakt, że influencerka publicznie broni Agaty Fąk, jednocześnie krytykując Maszę Graczykowską. Ta nieoczekiwana wymiana zdań wzbudziła kontrowersje i zdziwienie wśród fanów, którzy śledzą poczynania obu postaci w mediach społecznościowych. Nieoczekiwane odkrycie dotyczyło jednak informacji związanych z samochodem. Zebo przedstawił przypuszczenia, że Lamborghini Huracan, które zostało zniszczone ponad rok temu i porzucone na jednej z warszawskich ulic, należało do ojca tiktokerki. Twórca zwrócił uwagę na to, że influencerka wcześniej chwaliła się identycznym samochodem na swoich mediach społecznościowych.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!