fbpx
Julia Mia Khalifa Sheep

Julia Mia Khalifa Sheep

Zawodnik MMA Julia Mia Khalifa Sheep

Biogram

Julia Mia Khalifa Sheep - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Julia Mia Khalifa Sheep - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Julia Sheep – kim jest?

Julia Sheep, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, pojawiła się w popularnym programie Goats, który tworzony jest przez pięciu wpływowych influencerów na platformie YouTube. Program ten przyciąga wielu widzów ze względu na nietuzinkowe konkurencje i rywalizację o serce znanych influencerów.

Julia Sheep – filmy dla dorosłych

Julia Sheep w jednym z odcinków programu postanowiła wyznać publicznie, że była zaangażowana w nagrywanie filmów dla dorosłych. To zaskakujące przyznanie wzbudziło wiele kontrowersji i zdziwienia zarówno wśród uczestników programu, jak i widzów. Jednak Julia nie skończyła na tym. Zdecydowała się również zademonstrować swoje wdzięki, pokazując raperowi swoje pośladki. Ten kontrowersyjny gest jeszcze bardziej podgrzał emocje i wywołał gorące dyskusje w mediach społecznościowych. Julia Sheep podkreśliła również swoje zamiłowanie do przebieranek. Ta informacja tylko pogłębiła zagadkę i ciekawość dotyczącą jej tożsamości oraz życia prywatnego.

Julia Sheep – Goats

Julia Sheep, mająca 25 lat, nie przestaje budzić zainteresowania i kontrowersji swoją niekonwencjonalną osobowością. Jej udział w programie Goats, gdzie rywalizowała o serce Josefa Bratana, wzbudził wiele spekulacji na temat jej przyszłości oraz dalszej kariery. Choć Julia Sheep wywołuje skrajne emocje, nie można zapominać, że to tylko jedna strona jej osobowości, którą pokazała w programie. Ciekawe jest, jakie są jej prawdziwe pasje, cele i plany na przyszłość.

Julia Sheep – kariera MMA

Jeśli chodzi o jej karierę w MMA, aktualnie nie brała udziału w żadnej gali. Możliwe jednak, że jej udział w programie zagwarantuje jej występ na gali freak fightowej, w celu zwiększenia swoich zasięgów.

Julia Mia Khalifa Sheep - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Julitasofficial

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Julia Mia Khalifa Sheep - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julia Mia Khalifa Sheep - Newsy