fbpx
Paulina Porzucek

Paulina Porzucek

Zawodnik MMA Paulina Porzucek

Biogram

Paulina Porzucek - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Paulina Porzucek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Paulina Porzucek – kim jest?

Paulina Porzucek to znana TikTokerka, która niespodziewanie pojawiła się w programie Goats. Jej popularność w mediach społecznościowych przyciągnęła uwagę Josefa, z którym wspólnie zatańczyła i nagrala TikToka do piosenki „Wakacyjny Lot”. Jej energetyczny i wesoły charakter spodobał się rapperowi, a ich wspólne nagranie stało się hitem w sieci. Oprócz tego Paulina ma również imponujące osiągnięcia poza światem TikToka.

Paulina Porzucek – program Goats

Paulina Porzucek dołączyła do programu Goats, gdzie mogła zaprezentować swoje umiejętności taneczne i swoją popularność jako TikTokerka. Jej obecność w programie przyciągnęła uwagę zarówno jurorów, jak i publiczności. Wspólny taniec z Josefem wzbudził pozytywne emocje i zainteresowanie widzów. Dzięki temu Paulina zyskała szansę na dalszy udział w programie.

Paulina Porzucek – kariera Miss

Po udziale w programie Goats, Paulina Porzucek może kontynuować swoją karierę jako TikTokerka i influencerka. Jej popularność w mediach społecznościowych, zwłaszcza na platformie TikTok, może przynieść jej większą widoczność i możliwość współpracy z różnymi markami oraz udziału w różnorodnych projektach. Oprócz tego Paulina to finalistka Miss Województwa Świętokrzyskiego 2023.

Paulina Porzucek – kariera MMA

Pomimo braku informacji o jakichkolwiek walkach MMA z udziałem Pauliny, nie można wykluczyć, że jej udział w programie Goats może otworzyć jej drzwi do dalszego rozwoju kariery. Jeśli jej występ w programie przyciągnie uwagę federacji freak fightowych, istnieje szansa, że otrzyma propozycję uczestnictwa w ich wydarzeniach. Jednak na obecnym etapie, spekulacje na temat jej ewentualnej kariery MMA są jedynie hipotetyczne.

Paulina Porzucek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: pauli_n_officiall

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kielce

Paulina Porzucek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paulina Porzucek - Newsy