fbpx
Oszustki z ONLYFANS kontra GOATS

Oszustki z ONLYFANS kontra GOATS

Spis treści - Oszustki z ONLYFANS kontra GOATS

Na kanale Goats pojawił się film, który wzbudził ogromne zainteresowanie i kontrowersje. W tym materiale dziewczyna posiadająca konto na platformie OnlyFans oraz sześć oszustek stanęły przed wyzwaniem przekonania zarówno ekipy Goats, jak i widzów, która z nich jest autentyczną posiadaczką takiego konta. Nagroda w postaci wygrania programu i 5000 złotych czekała na tę, która zdoła przekonać chłopców oraz oglądających, że to właśnie ona prowadzi OnlyFans.

Oszustki z ONLYFANS – dziewczyny z GOATS

Zadaniem dziewczyn, które pojawiły się w programie było przekonać chłopaków z Goats, że to właśnie one posiadają Onlyfansa. Uczestniczki aby przekonać prowadzących przedstawiły się w następujący sposób:

  1. Laura (Laurkababy) – Laura posiada konto na OnlyFans od trzech lat, jednak według informacji przekazanych przez Wardęgę, popularnego członka ekipy Goats, istnieje podejrzenie, że mocno retuszuje swoje zdjęcia.
  2. Marta (Babymarcia) – Marta twierdzi, że na swoim profilu OnlyFans prezentuje rozbierane cosplaye, czyli kostiumowe interpretacje postaci z różnych produkcji.
  3. Kornelia (Hornykorni) – Kornelia, mająca dwadzieścia lat, publikuje na swoim koncie OnlyFans jedynie łagodne zdjęcia.
  4. Ola (Holypoly) – Ola prowadzi swoje konto na OnlyFans od sześciu miesięcy. Twierdzi, że nie publikuje tam treści jednoznacznie rozbieranych, lecz preferuje stroje i bardziej subtelne podejście.
  5. Wiktoria (Juicywika) – Dwudziestoletnia Wiktoria nagrywa na OnlyFans od dwóch lat i jej treści koncentrują się na zabawach z koleżankami.
  6. Patrycja (Patixoxo) – nagrywa na platformie Onlyfans od zaledwie pół roku. Aby zobaczyć jej pikantniejsze zdjęcia trzeba słono zapłacić.
  7. Patrycja (Candypati) – Niestety, Patrycja odpadła już w pierwszej rundzie, ponieważ nie była w stanie odpowiedzieć na pytanie zadane przez Druida, członka ekipy Goats. To szybko zdyskwalifikowało ją i wykluczyło z dalszej rywalizacji.

Przebieg nowego formatu GOATS

Cały program został podzielony na kilka rund, w których dziewczyny muszą udowodnić swoją autentyczność oraz zdolność do przekonania zarówno jurorów, jak i widzów. W trakcie tych rund uczestniczki są poddawane różnorodnym testom, pytaniom oraz wyzwaniom, które mają na celu odkrycie prawdziwej właścicielki konta na OnlyFans. Cała sytuacja budzi kontrowersje i wielkie emocje wśród oglądających. Wiele osób wyraża swoje zdanie na temat tego typu platform oraz dyskutuje na temat autentyczności prezentowanych przez dziewczyny informacji. Dla niektórych widzów program stanowi fascynującą rozrywkę, w której próbuje się odkryć tajemnice i osiągnąć prawdziwość wśród oszustw. Jednakże, istnieje również grupa ludzi, która krytycznie podchodzi do tej inicjatywy, widząc w niej naruszenie prywatności i kontrowersyjne wykorzystanie popularności OnlyFans.

Oszustki z OnlyFans kontra Goats – finał

W finale programu „Oszustki z OnlyFans kontra Goats” doszło do decydującej rozgrywki pomiędzy dwiema finalistkami – Laurą i Olą. Obie dziewczyny zaprezentowały się doskonale i zdołały przekonać chłopaków z Goats, że posiadają konto na OnlyFans. Ostatecznie to Laura wygrała rywalizację. Jednak historia Oli poruszyła chłopców z Goats i widzów. Okazało się, że Ola nie posiadała konta na OnlyFans, jak twierdziła. Wzięła udział w programie w celu zbierania środków na leczenie swojej chorej mamy. Pomimo przegranej, Ola zdobyła ogromne wsparcie i uznanie za swoje szlachetne działanie. Po zakończeniu programu, chłopacy z Goats podjęli wspólną decyzję. Postanowili wesprzeć Olę, przekazując jej 5 tysięcy złotych na badania i leczenie dla jej chorej mamy.

Czym jest OnlyFans?

OnlyFans to platforma internetowa, która umożliwia twórcom treści, zwłaszcza z obszaru rozrywki dla dorosłych, udostępnianie i sprzedaż swoich materiałów. Jest to platforma subskrypcyjna, która umożliwia twórcom utworzenie indywidualnego profilu, na którym mogą udostępniać różnorodne treści. OnlyFans zyskał popularność głównie wśród osób zajmujących się branżą dla dorosłych, takich jak modele, aktorzy porno, striptizerki, celebryci, influencerzy itp. Twórcy treści na OnlyFans mogą ustawić opłaty miesięczne za subskrypcję do swojego profilu lub sprzedawać poszczególne treści za dodatkową opłatą. Dla niektórych osób stanowi ona sposób na niezależne zarabianie pieniędzy i wyrażanie swojej seksualności. Jednakże, nie brakuje również kontrowersji związanych z jej funkcjonowaniem i wpływem na społeczeństwo.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!