fbpx
Monika Wiśniewska

Monika Wiśniewska

Zawodnik MMA Monika Wiśniewska

Biogram

Monika Wiśniewska - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Monika Wiśniewska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Monika Wiśniewska – kim jest?

Monika Wiśniewska to młoda uczestniczka programu Goats, która postanowiła przeprowadzić swoje własne badanie na Josefie. Studiująca medycynę dziewczyna, mająca 19 lat, zapewniła rapera, że można jeszcze ją „ustawić”, co sugeruje, że jest otwarta na nowe doświadczenia i relacje. Dodatkowo, Monika podkreśliła, że jej mama jest bardzo otwarta na związki z mężczyznami o ciemnej karnacji, co wskazuje na otwartość jej rodziny na różnorodność.

Monika Wiśniewska – program Goats

Monika wzbudziła zainteresowanie swoim podejściem do badania Josefa i pewnością siebie. Jej studia medyczne świadczą o jej zainteresowaniu sferą zdrowia i pomagania innym. Udział w programie Goats dał jej możliwość zaprezentowania swojej osobowości oraz otworzył drzwi do dalszej przygody w programie.

Monika Wiśniewska – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, dalsze losy Moniki Wiśniewskiej pozostają nieznane. Nie posiadamy informacji na temat jej planów ani działań po zakończeniu programu. Jej aktywność na Instagramie, gdzie dokumentuje swoje podróże i studia medyczne, sugeruje, że Monika może kontynuować swoje pasje i rozwijać się w tych obszarach.

Monika Wiśniewska – kariera MMA

Choć brak informacji na temat jakichkolwiek walk MMA, nie można wykluczyć, że udział w programie Goats i zainteresowanie federacji freak fightowych mogą otworzyć Monice Wiśniewskiej drzwi do szerszej kariery w tej dziedzinie. Jednak na obecnym etapie jest to jedynie spekulacja.

Monika Wiśniewska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: wherearecherries

Data urodzenia (ile ma lat?): 2004 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Monika Wiśniewska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Monika Wiśniewska - Newsy