fbpx
Magda wariatka

Magda wariatka

Zawodnik MMA Magda wariatka

Biogram

Magda wariatka - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Magda wariatka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Magda Wariatka – kim jest?

Magda Wariatka to kontrowersyjna uczestniczka programu Goats, która od samego początku nie zdobyła sympatii rapera. Jej zachowanie wywołało frustrację u Josefa, a nawet doprowadziło ją do chęci fizycznego starcia z nim. Okazało się, że przed występem dziewczyna spożyła nieco za dużo alkoholu, co wpłynęło na jej reakcje. Magda pochodzi z Pruszkowa i na swoim instagramie deklaruje chęć otwarcia azylu dla zwierząt.

Magda Wariatka – program Goats

Podczas udziału w programie Goats, Magda Wariatka nie zyskała sympatii rapera Josefa. Jej zachowanie i konfrontacja z nim spowodowane nadmiernym spożyciem alkoholu doprowadziły do konfliktu. Magda zdradziła również swoje pochodzenie z Pruszkowa.

Magda Wariatka – dalsze losy

Po zakończeniu udziału w programie Goats, dalsze losy Magdy Wariatki pozostają nieznane. Nie mamy informacji na temat jej planów ani działań po zakończeniu programu. Jednak jej kontrowersyjna osobowość i zaangażowanie w sprawy związane z ochroną zwierząt mogą wpłynąć na jej przyszłość.

Magda Wariatka – kariera MMA

Mimo braku informacji na temat jakichkolwiek walk MMA z udziałem Magdy Wariatki, nie można wykluczyć, że jej udział w programie Goats i kontrowersje, które go towarzyszyły, mogą otworzyć jej drzwi do kariery w MMA. Otrzymanie propozycji od federacji freak fightowych jest możliwe, a jej zaangażowanie i odwaga mogą pomóc jej osiągnąć sukces w tej dziedzinie.

Magda wariatka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: gorniakowaa

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Pruszków, Polska

Magda wariatka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Magda wariatka - Newsy