fbpx
Piosenkarka Natasza

Natasza Harasimowicz

Zawodnik MMA Natasza Harasimowicz

Biogram

Natasza Harasimowicz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Natasza Harasimowicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Natasza Harasimowicz – kim jest?

Natasza Harasimowicz to utalentowana uczestniczka programu Goats, która postanowiła zaprezentować swoje umiejętności wokalne Josefowi. Jej śpiew przyciągnął uwagę rapera, który dostrzegł w niej niepowtarzalny vibe. Ta tajemnicza dziewczyna oczarowała Josefa swoim talentem i zdobyła awans do kolejnego etapu programu. Choć na jej instagramie nie znajdziemy wielu zdjęć, wiemy, że pochodzi z Bydgoszczy.

Natasza Harasimowicz – program Goats

Biorąc udział w programie Goats, Natasza miała okazję zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności wokalne. Jej zdolności wzbudziły zainteresowanie Josefa i sprawiły, że otrzymała szansę na dalszą rywalizację. Jej niepowtarzalny styl i talent sprawiły, że stała się ważną postacią w programie, zdobywając uznanie zarówno od jury, jak i od widzów.

Natasza Harasimowicz – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, Natasza Harasimowicz może skoncentrować się na rozwijaniu swojej kariery muzycznej. Jej talent wokalny i wyjątkowy vibe, który przyciągnął uwagę Josefa, może zaproponować jej różne możliwości w przemyśle muzycznym. Czas pokaże, jakie będą jej dalsze losy i jak wykorzysta tę platformę, aby zdobyć szersze uznanie w świecie muzyki.

Natasza Harasimowicz – kariera MMA

Chociaż nie posiadamy informacji o jakichkolwiek walkach MMA w przypadku Nataszy, udział w programie Goats może otworzyć jej drzwi do dalszego rozwoju kariery. Istnieje możliwość, że federacje freak fightowe mogą zainteresować się jej talentem i zaproponować jej udział w swoich wydarzeniach. Jednak póki co, spekulacje na temat jej kariery MMA są jedynie hipotetyczne.

Natasza Harasimowicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: natasza_harasimowicz

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Bydgoszcz

Natasza Harasimowicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Natasza Harasimowicz - Newsy