fbpx
Amelia Kwiecień

Amelia Kwiecień

Zawodnik MMA Amelia Kwiecień

Biogram

Amelia Kwiecień - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Amelia Kwiecień - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Amelia Kwiecień – kim jest?

Tajemnicza uczestniczka programu Goats, który jest tworzony przez grupę 5 influencerów i transmitowany na platformie YouTube. Choć jej udział w programie był krótki, wzbudziła pewne kontrowersje i zainteresowanie widzów.

Amelia Kwiecień – Goats

Amelia dołączyła do programu, mając niewielką wiedzę na temat Josefa, jednego z uczestników Goats. Jej zadaniem było zdjąć buty i wykonać skip A i B. Jednakże, gdy dziewczyna zdjęła buty, Josef zdecydował się ją wyeliminować z programu, twierdząc, że nie miała zrobionych paznokci. To wydarzenie spowodowało, że Amelia stała się tematem rozmów i spekulacji wśród fanów programu. Jej nagła eliminacja wywołała zdziwienie i niezrozumienie wśród widzów.

Amelia Kwiecień – życie prywatne

Informacje na temat jej życia prywatnego czy wcześniejszej działalności w mediach społecznościowych pozostają ograniczone. Jej udział w programie Goats dał jej pewną rozpoznawalność, ale również spowodował, że wiele osób zaczęło dociekać, kim tak naprawdę jest ta tajemnicza uczestniczka. Choć eliminacja Amelii była szybka i niejednoznaczna, warto pamiętać, że programy rozrywkowe często wykorzystują takie dramatyczne chwile, aby zwiększyć napięcie i zainteresowanie widzów.

Amelia Kwiecień - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: kwiecienamelia

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Amelia Kwiecień - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Amelia Kwiecień - Newsy