fbpx
Boxdel informuje, że klub Afterek został zamknięty

Boxdel informuje, że klub Afterek został zamknięty

Spis treści - Boxdel informuje, że klub Afterek został zamknięty

Wielu wyjadaczy internetowych z pewnością pamięta Afterek czyli klub założony kilka lat temu przez znanego YouTubera, Boxdela. Jednak ostatnie wieści, które dotarły do opinii publicznej, są dla wielu zaskakujące. Podczas nowego filmu na kanale OGAR, Boxdel postanowił podzielić się informacją, że klub Afterek ostatecznie został zamknięty. Włodarz federacji Fame MMA przyznał, że od momentu założenia klubu, nie był w stanie poświęcić mu wystarczającej ilości czasu i uwagi. Choć klub przez pewien czas działał, ostatecznie postanowił sprzedać swoje udziały innym inwestorom.

Klub w piwnicy GOATS

Zaskoczeniem dla wielu okazało się to, że sprzęt i wyposażenie klubu Afterek zostały wykorzystane do aranżacji klubu w rezydencji GOATS. Jest to popularny projekt, który został stworzony przez Boxdela oraz innych znanych influencerów. Sprzęt zakupiony przez Boxdela został przewieziony do piwnicy GOATS, gdzie otwarty został nowy klub pod ich własny użytek.

Gdzie znajdował się klub Afterek?

Miejsce, w którym znajdował się klub Afterek, to ulica Żabia 19c w Zawierciu. Przez pewien czas klub przyciągał miłośników muzyki i klubowych imprez, jednak z przyczyn, które Boxdel nie szczegółowo określił, podjął decyzję o zakończeniu działalności klubu. Decyzja o zamknięciu klubu Afterek może być smutną wiadomością dla fanów, którzy doceniali jego atmosferę i wyjątkowe imprezy.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 3]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!