fbpx
Marharyta

Margo

Zawodnik MMA Margo

Biogram

Margo - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Margo - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Margo – kim jest?

Margo to tajemnicza uczestniczka programu Goats, której pochodzenie najprawdopodobniej wiąże się z Ukrainą. W trakcie programu przyznała się do swojego zamiłowania do tańca i eksperymentowania. Jej unikalny i ekstrawagancki styl przyciągnął uwagę Josefa, który zdecydował się wynieść ją ze studia i dać szansę na kolejnym etapie programu. Margo jest również tancerką i modelką, co potwierdzają zdjęcia z różnorodnych sesji fotograficznych na jej instagramowym profilu.

Margo – program Goats

W programie Goats Margo wyróżniła się nie tylko ze względu na swoje pochodzenie i tajemniczość, ale także dzięki swojemu zamiłowaniu do tańca oraz chęci do eksperymentowania. Jej osobowość i unikalny styl przyciągnęły uwagę Josefa, który zdecydował się dać jej szansę na kolejnym etapie programu. To pokazuje, że Margo ma pewien potencjał i niezwykłość, które przyciągają uwagę innych.

Margo – dalsze losy

Po udziale w programie Goats dalsze losy Margot pozostają nieznane. Nie mamy informacji na temat jej planów ani działań po zakończeniu programu. Jednak jej obecność w mediach społecznościowych, gdzie prezentuje swoje umiejętności taneczne i sesje zdjęciowe, sugeruje, że może kontynuować swoją karierę w branży rozrywkowej lub modelingu.

Margo – kariera MMA

Nie można wykluczyć, że jej udział w programie Goats i ekscentryczna osobowość mogą przyciągnąć zainteresowanie ze strony federacji freak fightowych. Może to otworzyć jej drzwi do szerszej kariery w tej dziedzinie. Jednak na obecnym etapie możemy jedynie spekulować na temat jej ewentualnej kariery MMA.

Margo - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: riitusyk

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ukraina

Margo - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Margo - Newsy