fbpx
Wiktoria Cedro

Wiktoria Cedro

Zawodnik MMA Wiktoria Cedro

Biogram

Wiktoria Cedro - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wiktoria Cedro - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wiktoria Cedro – kim jest?

Wiktoria Cedro to jedna z uczestniczek programu Goats, która swoją szczerością i otwartością zdobyła uznanie Josefa i zasłużyła na awans do kolejnego etapu. W trakcie swojego występu Wiktoria przyznała, że nigdy nie miała okazji spotkać się z osobą ciemnoskórą i zdecydowała się na tę przygodę w programie, aby przekonać się, jakie są doświadczenia i perspektywy innych kultur.

Wiktoria Cedro – program Goats

Wiktoria Cedro wzięła udział w programie Goats z motywacją poszerzenia swojego horyzontów. Jej szczerość i chęć doświadczenia nowych sytuacji przyniosły jej pozytywne wrażenie Josefa, co zaowocowało awansem do kolejnej rundy programu. Jej udział w programie pozwala jej na spotkanie z różnymi osobami i odkrycie nowych perspektyw, co jest dla niej ważnym krokiem na drodze do osobistego rozwoju.

Wiktoria Cedro – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, dalsze losy Wiktorii Cedro są nieznane. Jej uczestnictwo w programie pozwoliło jej na doświadczenie różnorodności i otwarcie się na nowe perspektywy. Może to skłonić ją do kontynuacji swojej przygody z mediami lub zainspirować ją do podjęcia nowych wyzwań w dziedzinie kulturowej świadomości i tolerancji.

Wiktoria Cedro – kariera MMA

Mimo braku jakichkolwiek informacji o walkach MMA z udziałem Wiktorii Cedro, spekulacje na temat jej ewentualnej kariery w tej dziedzinie są jedynie hipotetyczne. Udział w programie Goats może otworzyć jej drzwi do szerszej świadomości i zainteresowania ze strony różnych branż rozrywkowych. Jeśli Wiktoria będzie zainteresowana karierą MMA, to może rozważyć dalsze szkolenie i rozwój swoich umiejętności w tej dziedzinie.

Wiktoria Cedro - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: w.cedro

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wiktoria Cedro - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiktoria Cedro - Newsy