fbpx
Tamara Chabińska

Tamara Chabińska

Zawodnik MMA Tamara Chabińska

Biogram

Tamara Chabińska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tamara Chabińska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tamara Chabińska – kim jest?

Tamara Chabińska, pewna siebie i utalentowana uczestniczka, zaskoczyła Josefa swoimi umiejętnościami w dziedzinie medycyny. Jako pielęgniarka, postanowiła zaprezentować mu swoje umiejętności w resuscytacji, co spotkało się z pozytywną reakcją rapera. Oprócz swojego zawodu, Tamara ma również wiele innych pasji i zainteresowań.

Tamara Chabińska – program Goats

Tamara Chabińska dołączyła do programu Goats, gdzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności medyczne i wyróżnić się spośród innych uczestników. Jej pewność siebie i zaangażowanie w resuscytację przyciągnęły uwagę Josefa oraz widzów. Jeśli chodzi o jej miejsce zamieszkania, Tamara jest mieszkanką Warszawy, ale pochodzi ze Szczecina. Oprócz swojej pracy, uwielbia podróżować i regularnie odwiedza siłownię, dbając o swoją formę.

Tamara Chabińska – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, Tamara Chabińska może kontynuować swoją karierę jako pielęgniarka oraz rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Jej występ w programie przyniósł jej większą rozpoznawalność i możliwość nawiązania nowych kontaktów w branży. Biorąc pod uwagę jej determinację i zaangażowanie, dalsze losy Tamary wydają się obiecujące.

Tamara Chabińska – kariera MMA

Chociaż nie ma informacji o jakichkolwiek walkach MMA z udziałem Tamary, nie można wykluczyć, że jej udział w programie Goats może przyczynić się do rozwoju jej kariery w tej dziedzinie. Jeśli program przyciągnie uwagę federacji freak fightowych, Tamara może otrzymać propozycję udziału w ich wydarzeniach. Mimo to, na obecnym etapie, spekulacje na temat jej ewentualnej kariery MMA są jedynie hipotetyczne.

Tamara Chabińska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: tchabinska

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Szczecin

Tamara Chabińska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tamara Chabińska - Newsy