fbpx
High League 7 – Karta walk, walki, zawodnicy, wyniki

High League 7 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

Spis treści - High League 7 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, darmowe streamy (darmowe kody)

Poprzednia edycja gali High League pokazała, że freak fighty nadal cieszą się dużą popularnością, nic więc dziwnego, że zaplanowana została kolejna gala. High League, zapełniło swoje trybuny widzami, a bilety zostały wyprzedane już na dwa tygodnie przed galą. Całe wydarzenie przygotowane zostało na najwyższym poziomie, a podczas gali mogliśmy dowiedzieć się, z kim zawodnicy chcieliby zawalczyć w przyszłości. Podczas wywiadu w klatce zawodnicy mogli wezwać swoich potencjalnych rywali, dzięki czemu wiemy, jakich zestawień możemy się spodziewać w kolejnej edycji.

High League 7 – gdzie i kiedy odbędzie się gala?

Gala High League 7 to wydarzenie, które federacja zdecydowała się zorganizować już 17 czerwca o godzinie 20:00. Miejscem gali będzie TAURON Arena Kraków, a bilety na to wydarzenie możemy już zakupić w serwisie Eventim.pl. Ceny biletów zależne są od wersji, jaką wybierzemy. Jeśli zdecydujemy się na gorsze miejsca na trybunach będziemy musieli zapłacić w granicach między 150 a 350 złotych w zależności od miejsca. Jeśli jednak chcemy wybrać opcję Platinum, jest to koszt rzędu nawet 1400 złotych.

High League 7 – stream, PPV, kiedy i gdzie oglądać?

Gala High League 7 jest transmitowana w systemie PPV. Oznacza to, że możemy wykupić płatny dostęp do gali, w wybranym przez nas pakiecie. 

 • Pierwszy wariant, który kosztuje 34,99 zł, pozwala oglądać walki w jakości 720p. Dodatkowo całą galę można obejrzeć w powtórce do 24 godzin po jej zakończeniu.
 • Za opłatą 39,99 zł druga opcja oferuje dostęp do transmisji w jakości 1080p oraz VOD z gali przez siedem dni. Oficjalna strona organizatora gali, highlive.tv, jest jedynym autoryzowanym źródłem zakupu PPV i legalnego oglądania programu.

High League 7 – darmowe streamy (darmowe kody)

Dla tych, którzy chcą być świadkami tego ekscytującego wydarzenia, istnieje możliwość zakupu biletów online. Niemniej jednak warto pamiętać, że wydarzenia High League często szybko się wyprzedają, pozostawiając wielu fanów bez miejsc. Alternatywnie istnieje szansa na zdobycie bezpłatnych biletów poprzez konkursy w mediach społecznościowych organizowane przez federację. Często można również zgarnąć darmowe kody generowane przez zawodników federacji. 

High League 7 – Zawodnicy

Siódma edycja gali federacji High League nie będzie typowym wydarzeniem tego typu. Poza starciami z tzw. karty głównej odbędzie się turniej legend gdzie wystartują m.in. Marcin Najman, Daro Lew czy Jacek Murański. W tradycyjnych starciach zmierzą się m.in. Kubańczyk z Alberto czy Labryga z Dawidem Załęckim. Będzie też jedno typowo sportowe zestawienie – Wampir kontra Sarara. Cała karta walk zostala zaprezentowana poniżej!

High League 7 – karta walk

Przedstawiamy wam potencjalną kartę walk, która naszym zdaniem może pojawić się na kolejnej gali. Niektóre zestawienia są naprawdę abstrakcyjne, ale możliwe, że już niebawem zobaczymy je w oktagonie federacji. 

Walka wieczoru High League 7

 • Jakub „Kubańczyk” Flas – Alberto Simao (K-1)

Karta główna – High League 7

 • Jakub Nowaczkiewicz vs Josef Bratan (MMA)
 • Denis Labryga vs Dawid „Crazy” Załęcki (K-1, małe rękawice)
 • Michał „Wampir” Pasternak vs Tomasz Sarara (Boks, małe rękawice)
 • Kornel „Koro” Regel vs Piotr „Edzio” Bylina (MMA)

Turniej High League 7 – karta walk

Podczas gali odbędą się również starcia poniżej wymienionych zawodników. Pary zostaną dobrane podczas specjonalnego losowania przed Grand Prix High League. Oto lista wojowników:

 • Marcin „El Testosteron” Najman
 • Jacek „Muran” Murański
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak
 • Mariusz „Super Mario” Sobczak
 • Jakub „Japczan” Piotrowicz
 • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański
 • Piotr „Lizak” Lizakowski

High League 7 – Zawodnicy (przewidywania przed ogłoszeniem)

Wielu zawodników, którzy pojawili się na gali High League 6 postanowiła wyzwać swoich potencjalnych przeciwników. Lexy Chaplin już w oktagonie rzuciła wyzwanie Zusje, która odpowiedziała, że może zawalczyć, ale już na najbliższej gali w czerwcu. Kolejną osobą, która postanowiła wyzwać swojego potencjalnego rywala, jest Marcin Najman. Okazuje się, że marzy mu się pojedynek z Marcinem Dubielem. Możliwe również, że zobaczymy go w klatce z Dawidem Załęckim, który również wykazał dużą chęć do takiego zestawienia. Denis Labryga miał zawalczyć z Denisem Załęckim, ale ze względu na jego dyskwalifikację i kontuzję, będzie musiał znaleźć sobie nowego przeciwnika. Szalony Reporter wyzwał do starcia Sylwestra Wardęgę, który powiedział, że zawalczy z nim tylko w przypadku jego porażki co finalnie się nie wydarzyło. Mateusz Gąsiewski chciałby zmierzyć się z byłym chłopakiem swojej siostry, czyli Adamem Zdrójkowskim. Jak sam twierdzi nie pała do niego sympatią ze względu na to jak potraktował jego siostrę. 

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!