fbpx
Grand Prix - turniej legend na gali High League 7

Grand Prix – turniej legend na gali High League 7

Spis treści - Grand Prix – turniej legend na gali High League 7

Okazuje się, że federacja postanowiła odpalić nowy projekt, który nosi nazwę “nowe oblicze freak fightów”. Wiele osób zastanawia się na czym będzie polegać nowy format stworzony przez drugą największą federację freak fightową. Widzowie mają nadzieje, że będzie to projekt związany z walkami turniejowymi, który z pewnością przyciągnałby wielu kibiców. Ten format był już zapowiadany przez federację w 2022 roku, ale z niewiadomych względów finalnie nie doszedł do skutku. 

Zasady turnieju High League grand prix

Okazało się, że turniej Grand Prix dojdzie do skutku i będzie polegać na 4 walkach, które będą zorganizowane w formie turnieju. Zawodnicy będą wspinać się po szczebelkach do wygranej, a w finale zostanie ogłoszony zwycięzca. Zapowiadana przez federację nagroda ma wynosić 500 tysięcy złotych, a cały turniej zostanie rozłożony na 3 galę. W turnieju weźmie udział 8 uczestników, a walki będą odbywać się na zasadach MMA. Zestawienia w turnieju są losowe, a za awans do półfinału i finału przewidziane są premie. W turnieju wezmą udział najpopularniejsze gwiazdy i legendy sportowe. Możliwe, że w turnieju zobaczymy Dominika Pudzianowski, którego coraz częściej możemy zobaczyć na wydarzenaich organizowanych przez tę federację.

Walki na grand prix – High League 7

Federacja Malika Montany oficialnie zapowiedziała turniej z udziałem freak-fightowych legend. W turnieju zwycięzca może być tylko jeden. Pierwszy etap będziemy mieli okazję zobaczyć już 17 czerwca 2023 roku. Miejscem wydarzenia będzie Tauron Arena Kraków. Okazuje się, że na gali High League 7 odbędą się ćwierćfinały turnieju legend. Na kolejnych galach będziemy mogli zobaczyć kolejno półfinały i finał całego wydarzenia. Finałowe walki mają odbyć się przy okazji gali High League 9, co z pewnością będzie niesamowitym wydarzeniem.

High League Grand Prix – lista zawodników

Poniżej prezentujemy uczestników turnieju High League Grand Prix:

  1. Marcin Najman
  2. Japczan
  3. Szalony Reporter
  4. Super Mario
  5. Jacek Murański
  6. Daro Lew
  7. Ludwiczek
  8. Piotr Lizak

Grand Prix High League 7 – losowanie

W tym turniej tak naprawdę każdy może trafić na każdego. Przed drugą konferencją HL 7 zostanie przeprowadzone losowanie, które ma wyłonić pary ćwierćfinałowe.

Grand Prix High League 7 – typy

Według bukmacherów największymi faworytami turnieju są Marcin Najman i Piotr Lizak. Czarnym koniem, który na tę chwilę ma najmniejsze szanse na sukces jest Ludwiczek.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!