fbpx

Mini Majk

Zawodnik MMA Mini Majk

Biogram

Mini Majk - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mini Majk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych influencerów, a jego kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie. Swoją popularność zawdzięcza dołączeniu do słynnej Ekipy Friza. Mateusz urodził się w połowie grudnia 1995 roku i był wychowankiem domu dziecka. Dziewczyną Mini Majka jest Paulina Krzyżanowska, która jest młodsza od niego o 7 lat.

Mateusz Krzyżanowski – biografia

Mini Majk swoją popularność zdobył za sprawą dołączenia do popularnego projektu Karola Wiśniewskiego, jakim jest Ekipa. Friz do swoich filmów poszukiwał osoby niskorosłej, a Mateusz bez dłuższego zastanowienia zgłosił się na ochotnika. Majkel miał okazję wystąpić w największej federacji typu feak fight w Polsce. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem swojego kanału na YouTube oraz występami u członków ekipy.

„Mini Majk” – kariera w MMA

Jeśli chodzi o jego karierę w MMA mogliśmy zobaczyć go w debiutanckiej walce na gali Fame MMA 5. Wyszedł on do oktagonu z popularnym w tamtym czasie Lordem Kruszwilem, za sprawą znaczącej przewagi warunków fizycznych Kruszwil wygrał walkę w drugiej rundzie. Jego kolejny pojedynek, który mieliśmy szansę zobaczyć odbył się w organizacji High League, a jego rywalem był Big Jack, czyli w tym przypadku również osoba niskorosła. Mini Majk wygrał swoje drugie starcie, a jego rekord wynosi 1:1.

Mini Majk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Mini Majk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mini Majk - Newsy