fbpx
Tomasz Sarara

Tomasz Sarara

Zawodnik MMA Tomasz Sarara

Biogram

Tomasz Sarara - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tomasz Sarara - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tomasz Sarara – kim jest?

Jest to polski kick-bokser walczący w wadze ciężkiej. Mężczyzna urodził się 31 maja 1985 roku w Krakowie. Ma na swoim koncie 48 stoczonych walk zawodowych, w tym 41 zwycięstw. Klub, w którym trenuje to TS Wisła. Może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Jest sześciokrotnym amatorskim mistrzem Polski w Kick-boxingu, a w 2008 roku był mistrzem Polski w K-1.

Tomasz Sarara – biografia

W 2008 roku na mistrzostwach europy zdobył 2. miejsce w kick-boxingu. Mężczyzna w latach między 2010 a 2012 zostawał: mistrzem Polski w formule low kick, mistrzem Baltic Martial Arts Federation oraz dochodził do finału rosyjskiego turnieju Tatneft Arena, gdzie wygrywał m.in. z Saulo Cavalari. W 2010 rozpoczął swoją karierę bokserską i startował w turniejach bokserskich Bigger’s Better. Jego przygoda z boksem zakończyła się w 2013 roku.

Tomasz Sarara – kariera w MMA

W pierwszej połowie 2021 poinformował o podpisaniu kontraktu z polską organizacją promującą mieszane sztuki walki. W czerwcu 2021 roku został ogłoszony jego pojedynek z byłym pogromcą Tomasza z kick-boxingu, rosyjsko-niemieckim Władimirem Tokiem. Do walki finalnie nie doszło, a jego rywal wypadł z tego zestawienia. Nowo ogłoszonym rywalem Sarary podczas KSW 62 okazał się Filip Bradaric. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Tomasza w 3 rundzie przez poddanie.

Tomasz Sarara - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1985.05.31

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kraków, Polska

Tomasz Sarara - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:13

L:4

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Sarara - Newsy