fbpx
kubanowaczkiewicz

Kuba Nowaczkiewicz

Zawodnik MMA Kuba Nowaczkiewicz

Biogram

Kuba Nowaczkiewicz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kuba Nowaczkiewicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kuba Nowaczkiewicz – kim jest?

Kuba Nowaczkiewicz urodził się w 1997 roku i obecnie mieszka w Krakowie. Największą popularność zdobył przez występ w pierwszej odsłonie gali High League. Nowaczkiewicz stał się bardziej rozpoznawalny przez występ w filmach popularnej Ekipy i przyjaźni z jej byłym członkiem, czyli Trombą. 

Kuba Nowaczkiewicz – biografia

Kuba na swoich walkach bardzo imponuje widzom swoją szybkością i zwinnością. Okazuje się jednak, że zawodnik już od dłuższego czasu trenuje sporty walki i świetnie się w nich odnajduje. Brał udział w zawodach, takich jak Amatorska Liga MMA. Aktualnie trenuje pod okiem Dominika Wydry i Sebastiana Kotwicy.

Kuba Nowaczkiewicz – Wypadek

Podczas programów High League dowiedzieliśmy się, że Kuba w wieku 19 lat spowodował wypadek samochodowy i odpowiadał przed sądem za uszczerbek na zdrowiu pasażera, którego wiózł. Otrzymał wyrok w zawieszeniu oraz karę grzywny.

Kuba Nowaczkiewicz – Fagata

W Internecie pojawiło się wiele spekulacji, że znany zawodnik zdradził swoją dziewczynę z Fagatą. Ten jednak zdementował te plotki i zaprzeczy, że coś takiego miało miejsce.

Kuba Nowaczkiewicz – Barbershop

Aktualnie pieniądze z walki zainwestował we własny biznes i założył własny barbershop o nazwie “Fade Zone”.

Kuba Nowaczkiewicz – Mama

Kuba Nowaczkiewicz, zawodnik znany z mieszanych sztuk walki, jest wyjątkowo związany ze swoją mamą. Ta bliskość i wsparcie matki mają dla niego ogromne znaczenie, a Kuba często podkreśla, że to właśnie dla niej podejmuje wyzwania w ringu. Jego mama mieszka za granicą, ale mimo odległości zawsze stara się być przy swoim synu podczas jego ważnych walk.

Kuba Nowaczkiewicz – kariera w MMA

Kuba jest bardzo dobrym zawodnikiem, a swój debiut w federacji High League zaliczył w 2021 roku. Zmierzył się wówczas z kontrowersyjnym Przemysławem Kolarczykiem, którego pokonał już w pierwszej rundzie. Kolejno stoczył kolejne dwie walki, z czego wszystkie okazały się zwycięskie.

Kuba Nowaczkiewicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Nowaczkiewicz

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Kuba Nowaczkiewicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kuba Nowaczkiewicz - Newsy