fbpx
japczan

Japczan

Zawodnik MMA Japczan

Biogram

Japczan - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Japczan - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Japczan – kim jest?

Jakub jest polskim streamerem i YouTuberem. Popularność zdobył, przez pojawienie się na transmisjach live u Xayoo. Ludzie bardzo polubili jego humor i cięty język. Xayoo namówił go do założenia kanału i rozpoczęcia streamowania. Jakub podczas swoich live opowiadał o historiach ze swojego życia co bardzo spodobało się jego odbiorcom. Japczan założył z przyjaciółmi grupę o nazwie Xayoo Industries, które obecnie jest największą grupą streamerów z twitcha w Polsce. Jego partnerka nazywa się Paulina Smolińska

Japczan – biografia

Japczan streamował głównie na twitchu, ale ze względu na politykę tej platformy dostał bana i jest zawieszony w swojej działalności na jakiś czas. Jego streamy oglądały tysiące widzów. Przed pierwszą walką Jakub dużo schudł i było widać duże poświęcenie, jakie wkładał w przygotowania do swojej pierwszej walki. 

Japczan – waga, wiek i wzrost

Jakub Piotrowicz, znany jako Japczan, ma 27 lat i mierzy 193 centymetry wzrostu. Jego waga wynosi około 115 kilogramów, co czyni go imponującą postacią. Japczan stał się znany przede wszystkim dzięki swoim streamom, w których gra w gry komputerowe i komentuje swoje rozgrywki na żywo. Transmisje Japczana na Twitchu regularnie ogląda tysiące widzów, co świadczy o jego popularności i uznaniu w środowisku streamingowym.

Japczan – ban

Niestety, latem 2022 roku Japczan został zbanowany na platformie Twitch. Przyczyna banu była początkowo nieznana, ale później okazało się, że został zbanowany za gróźby karalne skierowane pod adresem innego streamera. Po banie na Twitchu Japczan przeniósł się głównie na platformę YouTube i nową platformę Kick, gdzie kontynuuje swoje transmisje.

Japczan – Bonus BGC

Pomimo swojej popularności jako streamer, Japczan zainteresował się również sportami walki, szczególnie MMA. Jego debiut w zawodowym MMA odbył się w organizacji High League, gdzie zmierzył się z Bonus BGC. Walka ta przyciągnęła dużą uwagę mediów i fanów. Japczan pokazał determinację i odwagę, walcząc na pełnym dystansie z bardziej doświadczonym rywalem.

Japczan – Fame MMA

Po swoim debiucie w High League, Japczan dołączył również do organizacji FAME MMA, gdzie stoczył swoją drugą walkę. Niestety, debiut w tej organizacji nie okazał się udany, gdyż Japczan przegrał już w pierwszej rundzie z Robertem Pasutem.

Japczan – kariera w MMA

W 2021 roku Japczan zadebiutował na gali High League, gdzie zmierzył się z Bonusem BGC. Sama walka, jaki przygotowania do niej nie były dla Jakuba łatwe, ale mimo wszystko pokonał swojego rywala. W 2022 roku przeszedł do federacji Fame MMA, gdzie przegrał swoją walkę z Robertem Pasutem. Jego obecny rekord to 1-1.

Japczan - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Japczan

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Japczan - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Japczan - Newsy