fbpx
high league 7 konferencja 1

I Konferencja High League 7 – kiedy i o której się zaczyna?

Spis treści - I Konferencja High League 7 – kiedy i o której się zaczyna?

Przed nami druga gala High League w 2023 roku, a jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń jest pierwsza konferencja High League 7. Tym razem federacja przygotowała coś wyjątkowego dla swoich fanów – turniej Grand Prix. Ośmiu zawodników weźmie w nim udział, a pary ćwierćfinałowe zostaną ustalone poprzez losowanie. Każdy zawodnik może trafić na każdego, co z pewnością wzbudza spore emocje.

Walka niskorosłych na High League 7

Nie brakuje również innych interesujących pojedynków na High League 7. Na pewno wiele do powiedzenia będą mieć „Mini Majk” oraz nowy nabytek federacji, „Likkleman”. „Mini Majk” będzie bronił pasa niskorosłych po raz drugi, a tym razem zmierzy się z mistrzem świata niskorosłych w boksie. To starcie obiecuje być niezwykle widowiskowe i emocjonujące.

Kiedy odbędzie się I konferencja przed High League 7?

Teraz pozostaje jedno pytanie: kiedy odbędzie się pierwsza konferencja High League 7? To środa, 24 maja, a wydarzenie będzie miało miejsce w Studio Polsatu w Warszawie. Prowadzącymi konferencję będą Mateusz Kaniowski i Arkadiusz Pawłowski, którzy wprowadzą widzów w świat freak-fightowych zmagań.

O której godzinie rozpocznie się ta wyczekiwana konferencja? Otóż godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w porównaniu do poprzednich eventów. I konferencja High League 7 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. Dla wszystkich miłośników ostrej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami jest to informacja niezwykle istotna.

Gdzie można zobaczyć I konferencję High League 7?

Oczywiście nie wszyscy będą mieli okazję być obecni na miejscu, ale nie ma powodów do smutku. Transmisja online pierwszej konferencji High League 7 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Co istotne, transmisja ta jest całkowicie darmowa, a zapis zostanie zachowany, więc można będzie obejrzeć ją ponownie w dowolnym czasie.

Kto pojawi się na I konferencji High League 7?

Chociaż pełna karta walk High League 7 nie została jeszcze ujawniona, wiemy już kilka szczegółów. Turniej Grand Prix przyciągnął uwagę wielu fanów, ale są również inne interesujące pojedynki. Na przykład „Kubańczyk” zmierzy się z „Alberto”, dwoma znanymi raperami. Ponadto Josef Bratan, brat „Alberto”, stanie do walki z Jakubem Nowaczkiewiczem, który ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa w HL.

Inną ciekawą walką będzie starcie Denisa Labrygi i Dawida „Crazy” Załęckiego. Choć Labryga jest faworytem tego starcia, mając na koncie dwa zwycięstwa w federacji Wotore, znanej z walk na gołe pięści, nie można lekceważyć determinacji i umiejętności Załęckiego. Ten pojedynek obiecuje być pełen emocji i nieprzewidywalny.

Niewątpliwie walką wieczoru lub co-main eventem będzie starcie „Mini Majka” z „Likklemanem”. Oba te zawodniki są dobrze znani fanom High League. „Mini Majk” będzie bronił pasa niskorosłych po raz drugi, a jego rywalem będzie „Likkleman”, nowy nabytek federacji. To starcie zapowiada się niezwykle ekscytująco, ponieważ obaj zawodnicy mają imponujące umiejętności i doświadczenie w walce w klatce.

Oprócz tych pojedynków, organizatorzy High League 7 mają w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Pełna karta walk nie została jeszcze ujawniona, więc fani mają powody do wyczekiwania i podekscytowania. Na pewno czekają nas jeszcze emocjonujące starcia i niezapomniane momenty.

Pierwsza konferencja High League 7 jest z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń dla fanów freak-fightowych zmagań. Będzie to doskonała okazja, aby poznać uczestników turnieju Grand Prix, a także posłuchać oczekiwań i kontrowersji, które z pewnością nie zabraknie na konferencji. Ciekawość dotycząca walk i wydarzeń na High League 7 jest ogromna, więc nie można przegapić tej konferencji.

Gdzie odbędzie się I Konferencja High League 7?

Pierwsza konferencja High League 7 odbędzie się w środę, 24 maja, o godzinie 20:00 w Studio Polsatu w Warszawie. Jeśli nie masz możliwości być obecny na miejscu, nie martw się. Transmisja online konferencji będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Bez względu na to, czy oglądasz na żywo, czy po zakończeniu, możesz cieszyć się emocjonującymi momentami i dyskusjami z konferencji High League 7.

High League 7 – zapowiedź

High League 7 zapowiada się jako spektakularne wydarzenie dla fanów freak-fightowych zmagań. Walki, emocje i kontrowersje – to wszystko czeka nas na tej gali. Czy „Mini Majk” obroni swój tytuł? Który zawodnik wygra turniej Grand Prix High League? Odpowiedzi na te pytania poznamy wkrótce. Bądź gotowy na niesamowite starcia i niezapomniane chwile na High League 7!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!