fbpx

Malik Montana

Zawodnik MMA Malik Montana

Biogram

Malik Montana - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Malik Montana - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Malik Montana?

Malik Montana, czyli Mosa Ghawsi to niemiecko-polski raper, jak również autor tekstów pochodzenia afgańskiego i polskiego. Urodzony w 1989 roku, po ukończeniu 15 lat wraz z bratem przeniósł się do Polski. W 2008 roku, kiedy mężczyzna rozpoczął swoją przygodę z tworzeniem anglojęzycznego hip-hopu  z czego zrodził się pseudonim Malik Montana. Ghawsi to praktykujący muzułmanin, który biegle włada językiem polskim, niemieckim i angielskim. Jest producentem muzycznym i posiada dwójkę dzieci.

Malik Montana – biografia

Malik w polskim rapie zadebiutował 20 października 2015 dzięki klipowi „NaNaNa”. Po konflikcie z Sentino Montana przejął prawa do marki Get Money Live Life. Raper ma na swoim koncie dużą liczbę utworów, które otrzymały status złotej płyty, a jego kariera idzie do przodu w zawrotnym tempie.

Malik Montana – kariera w MMA

W 2021 roku Malik ogłosił galę High League, której został włodarzem. Jest to konkurencja dla działającego już długo na rynku Fame MMA. Na początku organizacja miała nosić nazwę Hype MMA, jednak kiedy Fame dowiedział się o takich planach postanowił szybko zarejestrować organizacje o takiej nazwie. Jeśli chodzi o pojedynki Malik ani razu nie stoczył walki w formule MMA.

Malik Montana - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Malik Montana - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Malik Montana - Newsy